instalacia VGA v SuSe

Sekcia: Hardware a Drivery 02.08.2005 | 19:41
Vlado   Návštevník
Zdravim. Potreboval by som pomoc a to s instalovanim VGA na Suse 9.3. Mam VGA Ati Radeon 9250, stiahol som si najnovsi ovladac pre Linux "fglrx_6_8_0-8.14.13-1.i386.rpm" ale neviem to nainstalovat. v MDK mi to islo prikazom "rpm -i --force --nodeps fglrx_6_8_0-8.14.13-1.i386.rpm " ale v Suse mi to vypise nie je mozne naistalovat. Potrebujem to nainstalovat aby som skusil rozbehat CS na Linnuxe. Je potrebne to este kompilovat alebo co? Velmi pekne dakujem.
    • Re: instalacia VGA v SuSe 02.08.2005 | 10:31
      Avatar cobain SUSE  Používateľ
      najlepsi espravis ak pojdes na : portal.suse.cz je to tam totizto dobre popisane a ak nie skus sa nalogovat len do textopveho modu, prihla ako root spusti si mc ( asi najrychlejsie riesenie ako spustit v textovom mode RPM balik) nastav sa nan a spusti ho entrom mala by sa ti rozbehnut instalacia, potom este v SAX2 nastav grafiku a malo by to byt. NYO zdravim ako ide suse?
      • Re: Re: instalacia VGA v SuSe 02.08.2005 | 16:15
        Nyo   Návštevník
        Seva celkom fajn lepsie ako isiel manrdrake som spokojny !!! a co ty :P
        • Re: Re: Re: instalacia VGA v SuSe 02.08.2005 | 17:43
          Avatar cobain SUSE  Používateľ
          da sa ale na linux nemam teraz cas skor sa zaujimam o wifi 2,4 ale neviem ako to dopadne rozbehol som projekt a treba ho uz len uspesne doviest do finale
          • Re: Re: Re: Re: instalacia VGA v SuSe 02.08.2005 | 19:41
            Nyo   Návštevník
            Drzim ti palce!!! lovu ZDAR
    • Re: instalacia VGA v SuSe 02.08.2005 | 02:06
      Nyo   Návštevník
      Zdravicko tento strasidelny problem som prekonal asi na 4x cez yest uptate je tam starsia asi verzia ovladaca ale to je v pohode urcite ti to spravi aj ked po dlhsej dobe a potom ked to budes mat nainstalovane mozes prejst na zdrojak s novou verziou ta ti uz nebude vypisovat problem s jadrom vela stastia mozno som trepol hovadinu ale ovladac od nvidie by to mal byt ci nie mozno ti to pomoze ak nie sorry .