Nefunguje mi host.sk

Sekcia: Ostatné 15.08.2005 | 11:46
patrik94   Návštevník
Zaregistroval som sa na www.host.sk lebo si chcem spravit normalnu stranku a nejde to klikne v odkaze computers a vyberiem si svoju stranku a napise nejde zobrazit ? pomozte mi ani do nastavovani stranky som sa nedostal???
    • Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 00:36
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      host.sk ma jednorazovy poplatok 1000 sk
      • Re: Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 00:40
        patrik94   Návštevník
        jaj :D, Prosim ta a niake weby slovenske zadarmo ? skus vsetky
        • Re: Re: Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 00:41
          andrew   Návštevník
          szm.sk
        • Re: Re: Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 00:42
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          v cechach: ic.cz, webzdarma.cz
          • Re: Re: Re: Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 00:48
            patrik94   Návštevník
            Chcem sa zaregistrovat na www.szm.sk a pri kontrolnej otazke ( Pyta sa ma to ktory Na druhi den v tyzdni dam Utorok a nejde to pomoz mi prosim ta
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 00:49
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              myslim, ze to nepatri na toto forum ale na technicku podporu na szm.sk, alebo na ich nejake forum!
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 00:50
                patrik94   Návštevník
                a ty si tam ako napisal ten den alebo ako tam mam napisat utorok dik,
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nefunguje mi host.sk 02.08.2005 | 01:00
                  patrik94   Návštevník
                  a na slovensku su este ake?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nefunguje mi host. 02.08.2005 | 08:59
                    Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                    Kedysi na slovensku existoval ešte portál www.miesto.sk, ale momentálne na ňom nič nie je :(.
                    Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nefunguje mi h 02.08.2005 | 12:18
                      patrik94   Návštevník
                      uz som nasiel bravenet.com A teste sa na novu stranku ;D
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nefunguje 02.08.2005 | 13:09
                        patrik94   Návštevník
                        Co hovorite na moju novu stranku konecne som sa dockal :D tu mate link http://linuxs.bravehost.com/ Paci sa vam webdesign ci mam radsej zmenit
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nefung 02.08.2005 | 13:26
                          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                          Prečo sa pýtaš na veci ohladne svojej stránky na úplne inej? To sú veci kt. by si si mal rozoberať u seba.
                          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ne 02.08.2005 | 13:28
                            patrik94   Návštevník
                            tomas to je moja stranka dnes som ju vytvoril co na to hovoris paci sa ti webdesign?
                            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 02.08.2005 | 13:30
                              Avatar borg Fedora  Administrátor
                              patrik94, niektore tvoje spravy zacinam povazovat za neviziadane na tomto fore!
                              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 02.08.2005 | 13:35
                                patrik94   Návštevník
                                Hups, Sorry tomas (vies co zapni si skype na chvilu tam sa mozeme porozpravat) to borgcube : uvedomil som si
                                • !! 02.08.2005 | 13:59
                                  Chembro   Návštevník
                                  Malo by sa tu zaviest zaviest filtrovanie obsahu webu ako je to v Cine ;]
                            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 02.08.2005 | 13:30
                              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                              som ti napísal, že toto tu nemá čo robiť, ak chceš reklamu môžeš si ju zakúpiť :), ale nie si ju takto robiť.
                              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Nefunguje mi host.sk 15.08.2005 | 11:46
      rooter   Návštevník
      co to ma spolocne z linuxom???