jabbim.sk

Sekcia: Komunita 06.05.2009 | 14:54
jabber   Návštevník
Nehapruje vam v poslednom case jabim.sk ?
    • Re: jabbim.sk 06.05.2009 | 15:53
      Peter2   Návštevník
      Ano hapruje a ako. Robia tusim nejake zmeny, tak to maju nestabilne. Mozes pouzivat iny jabber server, je ich naozaj vela, a mnohe su mozno aj lepsie. Aj GTalk je stabilnejsi.
      • Re: jabbim.sk 06.05.2009 | 16:03
        jabber   Návštevník
        hej pouzivam teraz gmail, len tam nemam vsetky kontakty, ci da sa to nejak zosynchronizovat?

        Chcel som sa len uistit , tak som zalozil temu.
        • Re: jabbim.sk 06.05.2009 | 23:47
          Avatar marek`` Ubuntu 9.04 KK  Používateľ
          Znamená to že môžem používať iný jabber server s mojim menom meno@jabbim.sk?

          budem tam mať všetky kontakty ktoré som už autorizoval? Ak áno, budú ma musieť znovu autorizovať alebo si nič nevšimnú?
          • Re: jabbim.sk 07.05.2009 | 13:47
            Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
            nie
            http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
            • Re: jabbim.sk 08.05.2009 | 00:13
              Avatar marek`` Ubuntu 9.04 KK  Používateľ
              OK, to je práve tá nevýhoda. Škoda že sa nedá použiť iný jabber server s mojim JID. Nemá zmysel otravovať všetky kontakty aby si ma zmenili a autorizovali znovu len preto že som sa rozhodol pre iný server.
              • Re: jabbim.sk 08.05.2009 | 11:44
                Peter2   Návštevník
                Odoslat vsetkym hromadne kratku spravu o zmene JID a zaroven kazdemu ziadost o autorizaciu. Zase z toho nerob taku vedu, ako keby kazdy v tvojom kontakt liste musel robit neviem ake strasne nastavenia. Zaroven je asi dobry napad v tej sprave zdoraznit ze preco to robis, ze ta stve jabbim.sk a hotovo. Inac vraj na jabbime tie pady uz spravili, takze uz by to take nemalo byt. Ale si tiez myslim ze mohli cez ten spolocny kontakt Live poslat aspon ospravedlnenie za pady, ale to by sme od slovenskych/ceskych prevadzkovatelov chceli privela ze.