Aka aplikacia

Sekcia: Programovanie 08.05.2009 | 20:45
Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
Moja otazka je jednoducha, aky program postradate v linuxe {hlavne mensie programy}
Popripade ak niekto nieco tvori a chce helpnut nech da vediet ( c++ qt popripade KDE)
    • Re: Aka aplikacia 09.05.2009 | 00:02
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Driver na Canon Pixma ip1200
      • Re: Aka aplikacia 09.05.2009 | 00:12
        123   Návštevník
        tusim cez turboprint to ide len zato treba cvakat :((
      • Re: Aka aplikacia 09.05.2009 | 01:11
        Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
        na driver sa necitim, aj preto moja MP460 je ovladana driverom pre MP160 skus aj ty pohladat ci iny podobny typ by nebol vhodny
        • Re: Aka aplikacia 09.05.2009 | 01:42
          Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
          inak toho casu ked som si kupil tlacku tak som volal s chlapikom od Canonu, z ang {bol to slovak alebo cech uz si nepamatam} a vravel ze s podporou sa neda pocitat, ze ak su dake drivery tak najskor na australskych strankach tam sa drivery a ostatne veci udajne kodia. A tak ma napadlo ze by nebolo na skodu jednoducho im zavolat tak ako ja a polozit jednoduchu otazku "Ako je mozne ,ze ked si pripojim tlaciaren od vazho konkurenta (mimochodom mal som na mysli HP) tak sa mi vsetok potrebny sw automaticky nainstaluje, ale zial pri Vasom vyrobku ma odkazujete na projekt turboprint a tym jasne davate na javo ze mi pomoc nedokazete a ja smutne musim konstatovat ze som momentalne kupil pre mna velmi nevhodne riesenie v podobe Vasho vyrobku, spravim vsetko pre to aby som na tento fakt uz pri kupe podobnych vyrobkov nezabudo, No uznajte ". Chlapik bol pohodak povedal ze by ho to tiez sralo a dohodli sme sa ze to pretlmoci vedeniu {o co mi v podstate aj slo, velmi dobre som vedel ze vyriesit ako spojazdnim tlaciaren pod linuxom je na mojich pleciach }

          Ale vratme sa k teme :D
    • Re: Aka aplikacia 09.05.2009 | 01:39
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Ja by som chcel graficky program, v ktorom nahrajem urcitu zlozku, z tej zlozky vyberie vsetky mp3 subory a edituje ich nastavenia, resp. udaje o nich, textove myslim..
      Napr.
      Artist: Němá barikáda
      Song: OTEVŘENOST SE TRESTÁ
      Title: Němá barikáda - OTEVŘENOST SE TRESTÁ

      na
      Artist: Nema_barikada
      Song: Otevrenost_se_tresta
      Title: Nema_barikada-Otevrenost_se_tresta

      :) A premenoval aj subory *.mp3 na "Title" ... Dalo by sa to ? Tusim ze na to bol konzolovy program, ale vobec sa mi s tym nechcelo srat. Ten graficky program som uz chcel urobit, ale nemal som na to cas.. Je to pomerne jednoduche.. Ak neexistuju tie udaje, a je tam len napr. Artist, Track 01, Unknown artist - track 01 , tak nech to je mozne dopisat :)

      Maly projektik ktory pomoze stovkam ludom, hehe.

      Dik
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Aka aplikacia 09.05.2009 | 01:50
        Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
        hmm........ ked na takuto editaciu je sw za cely furik, navyse je to totalna jednorazovka, no ale je , takze uvidim kolko ludi sa prikloni