postovy klient

Sekcia: Konfigurácia 09.05.2009 | 02:18
Achtan   Návštevník
cav
som v linuxovom svete uplny zaciatocnik, to len aby ste vedeli....
nainstaloval som si thunderbird a nejako mi to nestahuje spavi zo servra...
tak som skusil nastavit evolution a on mi stiahol len 7 sprav (mam ich tam omnoho viac)

domena je gmail.com
pop3 som nastavil : pop.gmail.com (SSL som aktivoval)
smtp: smtp.gmail.com

(na XP pouzivam thonderbird a tam mi to ide setko tak ako ma)

dakujem za rady.
    • Re: postovy klient 09.05.2009 | 02:24
      123   Návštevník
      http://www.linuxforums.org/forum/linux-tutorials-howtos-reference-material/41552-complete-guide-using-gmail-thunderbird-mozilla-mail-evolution-kmai.html
      • Re: postovy klient 09.05.2009 | 11:50
        petr   Návštevník
        Nastav si smtp tvého providera (toho, přes kterého se připojuješ na internet).
    • Re: postovy klient 09.05.2009 | 15:04
      ---   Návštevník
      v gmaili sa da nastavit stahovanie sprav od nejakeho datumu. Su tie spravy novsie ako datum od ktoreho sa mozu stahovat?
      • Re: postovy klient 09.05.2009 | 23:50
        Achtan   Návštevník
        no mam tam napr: 20 sprav za posledny tyzden a on mi stiahol len 5, ale nie 5 najnovsich, zle napr : 2. 6. 13. 15. 16 ....
    • Re: postovy klient 10.05.2009 | 01:05
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      Normalne sprosto si skopiruj nastavenia thunderbirdu vo win (.../Application Data/Thunderbird/Profiles/xxx) a vlož si ich do linuxu a budeš mat maily aj s nastavenim učtov..
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • Re: postovy klient 10.05.2009 | 01:24
        Avatar maor Mint, Debian, Raspbian, LibreELEC  Používateľ
        Toto funguje, ale treba sa este pohrabat v suboroch, ktore su v tej zlozke, a pomenit cesty v nastaveniach na linuxove. Takto som si aj ja prehodil z widli do ubuntu profil.