Stanislav Hoferek

Sekcia: Ostatné 17.05.2009 | 14:31
Psychiater   Návštevník
Zdravim vas.Ako tak citam toto forum mam taky pocit ze tento clovek patri do ustavu .Prosim vyjadrite sa k teme :)
    • Re: Stanislav Hoferek 17.05.2009 | 14:50
      Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
      Preco by mal? Jednoducho sa snazi nieco spravit a iny na to maju svoj(iny) nazor.
      Az sa trochu pouci, pripadne prizve do projektu dalsich ludi s novymi nazormi a da si poradit mohlo by to aj dobre dopadnut.
      • Re: Stanislav Hoferek 17.05.2009 | 15:04
        Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
        Problem je v tom ze vela ludi si lieci svoj syndrom neschopnosti cez nekonecnu (a stale do okola sa opakujucu) kritiku. Stano povedal ze vela veci prerobi, tak mu dajte cas a hlavne pokoj. Ak chcete kritizovat nech sa paci, ja by som vam chcel povedat asi najlepsi sposob. Spravte vlastne distro take ako ma byt. Dosiahnete tym status ze nieste len tlachohuby a vsevedelkovia co nespravia nic, ale akoze vedia setko ako sa to robit ma.

        Inak zamknite tuto temu kazdemu je jasne ze nikam nepovedie.
        • Re: Stanislav Hoferek 17.05.2009 | 15:40
          Peter2   Návštevník
          OMG toto zas bude flame. Hned to zamknite. Inac k tomu flamu, co je to za drzost zalozit temu o nejakom cloveku z fora ze patri do ustavu? Pritom sa mozno nepaci jeho praca mnohym ludom, ale Stano sam tu nikoho neurazal, na nikoho nepouzival vulgarizmy, tak preco taka ostra kritika, ze do ustavu?