Problém Správy - Pomoc pri písaní HTML

Sekcia: Ostatné 02.06.2009 | 13:22
Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
Ahojte všetci.

Chcem sa spýtať ostatných, či pri písaní novej správy na linuxos.sk máte k dispozícii lištu nástrojov :" Pomoc pri písaní HTML", pretože sa (mi) nezobrazuje.
BTW, teraz vidím že sa mi lišta nezobrazuje aj pri písaní tohoto nového príspevku do Fóra.

Vopred vďaka za odpoveď
G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Problém Správy - Pomoc pri písaní HTML 02.06.2009 | 13:32
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      mne sa zobrazuje, ale je to nejako posunute, takisto Text: sa nenachadza nad text area ale vpravo mimo tex area
    • Re: Problém Správy - Pomoc pri písaní HTML 02.06.2009 | 13:32
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      pretoze sa mi ju asi podarilo omylom odstranit, ked som tam pridaval info o spravach/novych prispevkoch. Opravovat to uz nejdem, lebo v dev verzii je novy editor prispevkov.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Problém Správy - Pomoc pri písaní HTML 02.06.2009 | 13:41
        Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
        A kedy bude nova verzia? Tiez napr http://linuxos.sk/user_zoznam_prispevkov/... by sa zistlo trochu optimalizovat sql lebo dakedy to barz dlho nacitava
        • Re: Problém Správy - Pomoc pri písaní HTML 02.06.2009 | 13:54
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          novou verziou by som to nenazval, ale v piatok/sobotu to hodim asi na net, nejake drobne zlepsenia a vylepsenia.

          Dam do TODO.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte