slovenska piratska strana

Sekcia: Ostatné 12.06.2009 | 10:16
Avatar chatpall   Používateľ
na blog.sme.sk vysiel zaujimavy postreh. takze dobre si uvazte ci budete tuto slovensku odnoz podporovat.
NERUSTE TENTO UCET!!!
    • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 15:57
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
    • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 16:59
      Avatar garcia82 Win7 + Manjaro  Používateľ
      no neviem co je na tom strasne ze zakladatel ma nejaky dlh v poistovni.. to mu ma branit v zalozeni strany? ta strana este ani nevznikla a uz si o nu nejaky dement obtiera papulu a snazi sa zviditelnit svoj upadajuci blog... pripomina mi to kotrcku..
      • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 17:13
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        a ty doverujes osobam, ktore su same nedoveryhodne? nebud taky naivny.
      • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 18:11
        Avatar chatpall   Používateľ
        velmi silne prirovanie! :)

        je zvlastne ze stranu ktora ma (bude mat) v programe obhajobu prav a povinnosti zalozi stranu clovek co ma voci statu netransparentne konanie.

        je to len upozornenie na margo. ak sa ukaze ze zakladatelia su moralne cisty, tak okej.
        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 18:31
          Avatar garcia82 Win7 + Manjaro  Používateľ
          ano to je tiez pravda ze je to zvlastne ale nehladajme za kazdou snahou len to najhorsie.. pockajme co sa bude diat a ako sa to bude vyvijat.. zatial vieme len nieco o zakladatelovi ale kto tam bude dalej atd nevieme nic... mozno to naozaj budu len typci co sa chcu prizivit na "mode" zakladania piratskych stran... :)
      • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 21:04
        Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
        Pozri sa kde je tento štát a politika...Popravde...sral by som aj ja na každého a bral do svojich vrecák čo najviac...

        Ono čo už len s mojím názorom že ten a ten je nečistý a okráda nás o "naše" ťažko zarobené peniaze?

        Mimochodom, to sa tu deje už pekne dlho, najhoršie na tom, že o tom vieme. A nevadí nám to. Keby vadilo. sme vonku s transparentami. Bohužial čo vnímam politiku na Slovensku..je tomu už tak 12 rokov.

        Osobne....bol by som sviňa i ja....nesúdte ma za to. Mna to naučil štát. ...platiť za daždovu vodu.....:-D....

        Hold...Damned Pirates...real names...politics...
        Close the Windows Open The Source
        • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 21:09
          ---   Návštevník
          12 rokov? Nie skor cca 20 rokov? A komunisti nas neokradali?
          • Re: slovenska piratska strana 12.06.2009 | 21:13
            Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
            . Bohužial čo vnímam politiku na Slovensku..je tomu už tak 12 rokov.
            Ide o mňa...aktívne po 18- ke... od tohto roku už len pasivne.
            Close the Windows Open The Source
          • Re: slovenska piratska strana 18.06.2009 | 04:11
            Avatar Michal RedHat & Debian  Používateľ
            hm, okradali az tak, ze komunisti po '89 ,mali co, privatizovat :(
    • Re: slovenska piratska strana 17.06.2009 | 03:59
      Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
      Nic proti piratom , ale iste ak niekto stravi cas nejakou pracou (zrovna vysledkom nemusi byt kopa zemiakov alebo vedro skrutiek) ocakava, ze to bude mat zaplatene (a kedze placa bude odvodena od predajneho uspechu jeho produktu) tak sa na snahu piratskej strany bude pozerat "pomedzi prsty" slusne povedane ( alebo aj priklad tu )
      • Re: slovenska piratska strana 17.06.2009 | 12:55
        Dragon   Návštevník
        Nechcem buzerovat, ale skus navstivit ich webovu stranku a precitat si program a potom zistis, ze im ide o nieco ine.
    • Re: slovenska piratska strana 17.06.2009 | 12:52
      Dragon   Návštevník
      Bolo tu toho povedane vela, ale ja stale nevidim dovod na znepokojovanie. Pan Michal Drotovan sice pise, ze "...bola by skutočne neuveriteľná náhoda, ak by to nebola jedná a tá istá osoba.", ale podla mojho nazoru to az taka obrovska nahoda byt nemusi. Myslim, ze na Slovensku je (alebo lepsie povedane bolo) celkom castym zvykom davat synom mena po otcovi. Pokial je takto ucinene aj v tomto pripade, vec sa moze mat aj tak, ze na jednej adrese byvaju dve osoby s rovnakym menom. Pokial mi je zname, nie je vylucene, ze na tej istej adrese moze sidlit aj firma.
      Pokial by moj otec vlastnil zadlzenu firmu, nechcel by som, aby si niekto spajal jeho dlhy so mnou, a to len preto, ze sa volame rovnako. Tymto nechcem nejakym sposobom branit zakladatela strany, chcem len poukazat na to, ze to moze byt aj uplne inac ako to vyzera a ze na zavery je este troska priskoro.
      • Re: slovenska piratska strana 17.06.2009 | 16:13
        Avatar Castler OpenSuse 12.1 KDE4.7  Používateľ
        Suhlas,

        Svet nieje cierno-biely, ale to neznamena ze cierna a biela neexistuju....
        Viem, že nič neviem.
    • Re: slovenska piratska strana 17.06.2009 | 17:15
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Snáď horšie než toto to nebude.
      • Re: slovenska piratska strana 17.06.2009 | 17:35
        Dragon   Návštevník
        Poviem otvorene, ze nasi politici su svine, ale ako sa hovori: nikdy nebude tak zle, aby nemohlo byt este horsie.
        • Re: slovenska piratska strana 17.06.2009 | 19:07
          Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
          S týmto súhlasím. Otvorene.


          No pointa nieje že to tak je.


          Pointa je v tom, že je to už taký prúser, že sa to rozoberá aj na takýchto fórach....

          No to nieje naša chyba...hold...Ficov brat niesom....ale ani one už nebude ten ktorému dám hlas :-D
          Close the Windows Open The Source