Ubuntu a notebook

Sekcia: Hardware a Drivery 08.07.2009 | 17:32
Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
Caute,
ake mate skusenosti s ubuntu v notebooku? Napr. s hybernaciou alebo so spankom? Ked dam jedno z tychto dvoch tak to skorej vyzera, ze sa uplne vypol. Potom ked ho opatovne prebudim nefunguju niektore veci, napr. wifi pripojenie. Musim ho restartnut aby vsetko fungovalo normalne.
    • Re: Ubuntu a notebook 08.07.2009 | 17:52
      Avatar denwerko Ubuntu,Gentoo,Debian  Používateľ
      Napis aky notebook mas. Moj asus m51sn nema problem s nicim na ubuntu 9.04 ( a ani 9.10, snad len to trochu dlho prebudza kvoli tv karte )
      https://wiki.ubuntu.com/LaptopTestingTeam
      mozno pomoze tato stranka
      • Re: Ubuntu a notebook 08.07.2009 | 18:32
        Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
        mam toshibu satellite x200. taktiez neviem rozchodit dialkove ovladanie, co je pre mna dost podstane. k notebooku mam original vistu, ktora toto vsetko podporuje. rad by som ostal iba pri ubuntu bo vistu som za necely rok musel asi 6krat preistalovat ale pokial nerozchodim tieto veci tak ju musim dalej pouzivat:(((
        • Re: Ubuntu a notebook 08.07.2009 | 19:00
          Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
          pozeral som ten odkaz a taky model tam nie je. pozeral som podobny model a ub. 8.04 taktiez nepodporoval bluetooth a infrared. to iste nejde ani mne na 9.04.
          da sa s tym nieco robit, plezzz pomozte
        • Re: Ubuntu a notebook 06.12.2009 | 18:21
          jano   Návštevník
          zaujimalo ma ako si spojazdnil cely pocitac. hlavne kameru a touchpada ostatne veci co fungovali pod vistou. odpoved mi mozes poslat mailom kecal@zoznam.sk