Linux Tablet

Sekcia: Ostatné 08.07.2009 | 22:29
Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ
uz som tu raz dal taku tupu otazku, ci vie linux pracovat s dotykovymi LCD a ako som aj sam zistil, vedia to, co ma tesi, ale az teraz som sa odhodlal, ze si doma spravim toto http://www.zive.cz/Clanky/CrunchPad-Open-Source-tablet-PC-na-web-za-sedm-tisic/sc-3-a-147788/default.aspx

som to chcel spravit uz vtedy, ale nejak som lenivy jak pes, takze kupim dotykove LCD a postavim si to...

ako pocitac tam bude Pico-ITX od VIA, co bude plne postacovat, otazka znie, ako sa mi podari to cele poskladat, teda dat to do nejakej prijatelnej krabice, bude to cisto len domaca vec, na net a tak, akoze uplne skvela vec...

takze ak mate nejake napady, ako by mohla vyzerat ta krabica alebo dokoca poznate nejaku moznost, ako co najlacnejsie a efektivne zaroven take nieco vyrobit, budem len vdacny...
    • Re: Linux Tablet 08.07.2009 | 23:01
      WlaSaTy   Návštevník
      Myslíš niečo takéto? Možno to má v balení aj konzolu na uchytenie vzadu na LCD. Len tá marža, keď som sa minule pozeral na Čínskych exportérov, tak tí to mali za tretinu ceny. Inak ten šop už néni od mesta smerom na Račisdorf, oproti čokoládovni, už sa vysídlili k pentagónu.
      • Re: Linux Tablet 08.07.2009 | 23:23
        Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ
        vdaka, ja to mam v krabicke a dovolim si tvrdit, ze to sa mi podarilo zohnat lacnejsie, len ja by som radej nejaku neopracovanu krabicku, ktora by bola naozaj velka, vies, ako zadna strana monitora, aby to robilo dojem jedneho suvislevo kusu, nech to je akokolvek opachovite...

        krabicky, co som nasiel nepresiahli ani 20 cm v tom najvacsom rozmere a ja by som potreboval tak okolo 45 cm co uz nie je sranda...

        dalsia moznost je, ze to vystruham z dreva a bude to ako kus nabytku...
        • Re: Linux Tablet 08.07.2009 | 23:58
          WlaSaTy   Návštevník
          Sprav to z plexiskla a daj tam UV katodu.Skoda ze som uz dlho nevidel svietiace droty, ani svietiace ploche pasky.
          • Re: Linux Tablet 09.07.2009 | 01:20
            Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ
            nieee, chcem aby to bolo ucelove, akoze na net, nechcem aby to osvetlovalo cely byt...
    • Re: Linux Tablet 09.07.2009 | 11:25
      Avatar chatpall   Používateľ
      skus po nete popozerat nejake garazovky co vyrabaju s plastu nejake diely, nie je to az take zlozite, staci na to klukovy lis.
      NERUSTE TENTO UCET!!!