Problem s firefoxom na U9.04 alebo vsetkeho to necham navas

Sekcia: Ostatné 06.08.2009 | 19:51
Avatar listrdave Linux  Používateľ
Hi ludkovia asi tak pred tyzdnom som si nainstaloval na notebook ubuntu 9.04 a mam taky mensi problem uz od zaciatku mi to islo trochu no sekavo zistil som ze problem bol v tom ze mam intel grafiku integrovanu ale to som akosi spravil a viacmenej jeho chod je uz ok .. ale stale mam problem s firefoxom ktory mi dost dost spomali cele pc a videa na nete mi idu prehrat ale ked dam fullscreen tak mi zacnu nehorazne sekat tak by som chcel sa spytat ci to dokaze spravit zmena prehliadaca a ak ano tak by ste mohli kapnut bozskou ze akeho :) alebo by som mal ist radsej na nizsiu verziu ubuntu ... Dakujem

notebook acer aspire, intel integrovana grafika a 2g ram .. ak to pomoze.
    • IUserg 06.08.2009 | 20:25
      ujHyB854DDAGF4d7   Návštevník
      Asi nemas dostatocne vykonny CPU. Flash je debilny, hlavne pod Linuxom.
      Mam nehorazne vykonny procesor, taky o akom sa ti este ani nesnivalo, a tiez mi flash sem tam blbne.
    • Re: Problem s firefoxom na U9.04 alebo vsetkeho to necham navas 06.08.2009 | 21:23
      WlaSaTy   Návštevník
      Prosim Ta, aky ovladac pre grafiku poizivas?

    • Re: Problem s firefoxom na U9.04 alebo vsetkeho to necham navas 06.08.2009 | 21:25
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      v prvom rade by som sa pozrel ci mi funguje 3D akceleracia (do terminalu zadas prikaz glxgears -- ak sa kolieska tocia tak ide) a za druhe vypol si IPv6, lebo viem ze standardne to byva zapnute a spomaluje to cely net, ale neviem ako je to na Ubuntu 9.04 ?

      Jak vypnut IPv6 napr tu
      Slackware
      • Re: Problem s firefoxom na U9.04 alebo vsetkeho to necham navas 06.08.2009 | 21:39
        Peter2   Návštevník
        U seba mam taku skusenost ze po uppgrade z 8.10 na 9.04 mi Ubuntu standardne vyplo IPv6. Bolo my nejako divne ze ide ten net nejak rychlo, a konfigurak kde to bolo treba nastavit, pri upgrade vymienal a nastavenie na vypnute IPv6 tam uz nebolo.