Linuxove fora

Sekcia: Ostatné 08.08.2009 | 00:11
Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
Caute,

sice mozno budem za toto ukamenovany ale na ake dalsie linuxove fora chodite? Kde ste nasli nieco uzitocne alebo vam niekto pomohol a pod. Taktiez kam sa vobec neoplati chodit.
    • Re: Linuxove fora 08.08.2009 | 00:12
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      chodim hlavne sem. potom sem tam na root.cz ci na fora roznych distribucii a projektov.

      neoplati sa chodit na warez fora :)
      • Re: Linuxove fora 08.08.2009 | 00:22
        anes   Návštevník
        neoplati? skor naopak...
    • Re: Linuxove fora 08.08.2009 | 00:22
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Chodim sem a pomenej na abclinuxu, odkedy to tam maju cele rozbite. Neoplati sa chodit na root.cz (uz asi dva roky to tam stoji za nic) a na underground.cz.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Linuxove fora 08.08.2009 | 01:33
      Vladimir   Návštevník
      Ja som chodil na linux.nfo, potom sem, ale nepaci sa mi to co som pisal aj na linuxsr. proste to sa nezmeni, a teraz chodim tam. Rozbieha sa to, su tam fajn ludia, a ma to vsetko co potrebujem. Vratane bazaru, ukazky desktopov (to sa rozbieha) a tak. To som bol casto pocteny urazkami, pripadne miesto odpovede som sa tu dozvedel "kto ma ake tricko.". Takze teraz uz len na linuxsr.zaridi.to. Sem tam len sledujem tu, ale uz neprispievam.
      • Re: Linuxove fora 08.08.2009 | 19:43
        lixi   Návštevník
        Kazdopadne je to nove forum,
        ktore pre toto forum bohuzial splna vela poziadavok pouzivatelov.

        Najme treba vyzdvihnut, ze nielen ze novy uzivatel tam najde navody a myslim ze je tam dost ludi co vedia s Linuxom takze aj rady, ale najme aktivizacia registrovanych uzivatelov. Takze tiez teraz len na linuxsr.zaridi.to...

        A je mi luto ze tuto to upada!