wau blbe patenty

Sekcia: Ostatné 12.08.2009 | 18:52
skywaker   Návštevník
chlapci neviem nakolko je to pravda ale na root.cz sa objavila spravicka, ktora vyola v cloveku smiech.. v usa bude zakaz microsoftu predavat word. tie patenty to je chore... este stastie ze tu v europe a na slovensku patenty nemame..

tu je sprava: http://www.root.cz/zpravicky/microsoft-nebude-moci-podle-rozhodnuti-soudu-prodavat-word-v-usa/

    • Re: wau blbe patenty 12.08.2009 | 19:02
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      som zvedavy, kedy si da niekto patent na kyslik...
      • Re: wau blbe patenty 12.08.2009 | 19:04
        pSipi   Návštevník
        Si dam patent na hajzel papier a kto mi nebude platit bude posrany ;-)
        • Re: wau blbe patenty 12.08.2009 | 19:07
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          hehehe to bolo dobre... na druhu stranu, ked si da niekto patent na kyslik, tak mu do toho nikto nebude oxidovat :)
    • Re: wau blbe patenty 13.08.2009 | 17:10
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Kto druhému rybu kope sám do ropy padá.
    • Re: wau blbe patenty 13.08.2009 | 20:57
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Nechapem tomu... Preco ako nemoze microsoft - firma ktora vyvija balik microsoft office , ktoreho sucastou je microsoft word , predavat vlastny vyrobok? To je ako keby som ja vyrobil motor na kyslik , dal si ho patentovat a nemohol ho predavat pretoze porusujem tym patent.. ? :D Tak ? :D
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: wau blbe patenty 13.08.2009 | 22:08
        skywaker   Návštevník
        Nie to je o tom ze niekto si da patentovat hyperpohon. ale zatial sa ludom ani nesniva koa na to a niekto ho nakoniec vyrobi a zacne predavat no ale potom sa prihlasi ten co dal patento a poriadne sa na tom nabali.
    • Re: wau blbe patenty 14.08.2009 | 09:26
      MATT   Návštevník
      Amikom uz od dobroty, kape na karbid :)))))