Seelktívne blokovanie flashovej reklamy

Sekcia: Konfigurácia 06.09.2009 | 10:16
Martin   Návštevník
Mám takúto otázku - je možné nejako nastaviť, aby sa pri prezerani webových stránok zablokovali vyskakujúce flashové reklamy, ktoré sa vycapia rovno do stredu monitora a pri rolovaní sa posúvajú?
Flash, ktorý má svoje pevné miesto v nejakom ohraničenom okienku, sa dá tolerovať, ale tie vyskakujúce reklamy sú naozaj otravné. Hoci chápem, že zverejňovaním reklamy si majitelia stránk na seba zarábajú a bez reklamy by asi ekonomicky neprežili.
V nastaveniach Opery ani Firefoxu som takú možnosť nenašiel a keby som zablokoval flash úplne, asi by sa mi nedali pozerať videá, napríklad youtube.
    • Re: Seelktívne blokovanie flashovej reklamy 06.09.2009 | 11:36
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      to asi nie je tak celkom pravda. v opere staci na taku otravnu reklamu kliknut pravym a dat blokovat, vo firefoxe je vyborna vec daky ten adblock, ktory ta reklam zbavi a mas uplny pokoj.
      • Re: Seelktívne blokovanie flashovej reklamy 06.09.2009 | 12:41
        Martin   Návštevník
        To je ono! Vďaka za nasmerovanie, vylepšil si si karmu :)
        • Re: Seelktívne blokovanie flashovej reklamy 06.09.2009 | 14:48
          SkyEurope   Návštevník
          Stano, par dni vzad sme sa o tom bavily, ved to je tvoja otazka :-D Aky Martin :-D
          • Re: Seelktívne blokovanie flashovej reklamy 06.09.2009 | 14:49
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          • Re: Seelktívne blokovanie flashovej reklamy 06.09.2009 | 15:58
            Martin   Návštevník
            Keby si mal možnosť pozrieť si IP, bolo by Ti jasné, že teraz si Stana krivo obvinil.
            Problém je vyriešený, odporúčam zamknúť tému.
        • Re: Seelktívne blokovanie flashovej reklamy 06.09.2009 | 14:49
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          neboj sa viem co je karma, vrtam sa v hinduistickej literature a veciach tomu podobnych.