Je v linuxe podpora SLI?

Sekcia: Hardware a Drivery 14.08.2005 | 23:19
pepan   Návštevník
otazka vid predmet :o)).
    • Re: Je v linuxe podpora SLI? 10.08.2005 | 22:35
      peter golis   Návštevník
      ano, v linuxe je podpora serial line interface. inac by sa nedali pouzivat mysi uz niekolko rokov. a ani usb zariadenia. alebo co sa schovava pod trojpismennou skratkou? vid ano.
      • Re: Re: Je v linuxe podpora SLI? 10.08.2005 | 22:39
        andrew   Návštevník
        ja skor myslim, ze on ma pod skratkou SLI na mysli zapojenie dvoch grafickych kariet a pyta sa ci vie linux vykon tohoto zapojenia realne vyuzit a ci nepracuje len s jednou kartou .... aspon ja som to takto pochopil .... myslim ze mal na mysli skratku Scan Line Interlace btw, na otazku neviem odpovedat, len toto som xcel :)
        • Re: Re: Re: Je v linuxe podpora SLI? 10.08.2005 | 22:42
          peter golis   Návštevník
          ja si myslim ze nikde nasiel nejaku skratku a teraz sa v kutiku smeje.
          • Re: Re: Re: Re: Je v linuxe podpora SLI? 10.08.2005 | 22:46
            pepan   Návštevník
            nie, myslel som na podporu dvoch grafickych kariet ako bolo pisane vyssie.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Je v linuxe podpora SLI? 14.08.2005 | 17:31
              Bill Gates   Návštevník
              Urcite nevie..linux je dobry akurat na servery ..SLI je technologia pre moderne operacne systemy ktore poskituju uzivatelom podporu pre hry a linux neposkytuje ani jedno..chlapci ste trosku po zadu .. a naco by bolo niekomu podpora SLI v linuxe??:D
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je v linuxe podpora SLI? 14.08.2005 | 17:41
                peter golis   Návštevník
                tvrdenie ze moderny operacny system je urceny na hry a podporuje spickovu technologiu vyuzitia grafickeho koprocesoru je dost odvazne. este odvaznejsie je tvrdenie ze to linux nepodporuje. linux sa zacal vo velkom pouzivat na distribuovane graficke vypocty pri filme titanic (priaznivy pomer cena/vykon) a tak isto sa pouzil aj pri filme pan prstenov. ostatne firma SGI ktora ma prax (ratanu v desiatkach rokov) v pocitacovej grafike ponuka vykonne graficke systemy na baze linuxu. takze jedina vec v com je linux pozadu znie: flamewar.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je v linuxe podpora SLI? 14.08.2005 | 23:19
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                "Urcite nevie..linux je dobry akurat na servery" a doma mam cisto len Linux na desktope uz rok :))). Napr. mne by bola dobra na hranie America's Army :-D (to hovorim len ako priklad).
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte