Padol system

Sekcia: Konfigurácia 13.08.2005 | 12:44
matus   Návštevník
Dobry den na starom pocitaci, kde bol WIN98 mi padol system a mam tam data ktore potrebujem, na tomto novom uz frci Linux. Mozete mi poradit ako zachranim tie data na tom disku, mam jednu LIVE distribuciu Linuxu pomoze to???
    • Re: Padol system 12.08.2005 | 22:56
      marco   Návštevník
      na zachranu dat pomoci live cd je vyborny www.slax.cz (tj. ma zkusenost) jinak by to mohlo jit jakoukoli live distribuci, ktera ma vypalovaci program (treba k3b) pokud si to chces prepalit . windows vetsinou uvidis v adresari /mnt/hda1 (hda1 znaci prvni oddil disku)
      • Re: Re: Padol system 12.08.2005 | 23:13
        Matus   Návštevník
        dakujem za radu dufam ze to pomoze ,, ja mam Mandrake Linux live a ten ma K3B ,, neviete mi nieco poradit, ci sa tam bude dat nastavit zdielanie??? a aby som si to iba prekopcil do svojho kompu???
        • Re: Re: Re: Padol system 12.08.2005 | 23:34
          marco   Návštevník
          nevim, tohle jsem nikdy nezkousel , snad poradi nekdo jiny...popr. google, abclinuxu.cz , apod . :-)
        • Re: Re: Re: Padol system 12.08.2005 | 23:51
          marco   Návštevník
          nevim, tohle jsem nikdy nezkousel , snad poradi nekdo jiny...popr. google, abclinuxu.cz , apod . :-)
        • Re: Re: Re: Padol system 12.08.2005 | 23:51
          marco   Návštevník
          nevim, tohle jsem nikdy nezkousel , snad poradi nekdo jiny...popr. google, abclinuxu.cz , apod . :-)
        • Re: Re: Re: Padol system 13.08.2005 | 12:44
          peter golis   Návštevník
          ak nastavis siet, tak mas najjednoduchsie spustit sshd (ak sa nespusti aj sam), pripojit vsetky dosove oddiely a preniest data cez rsync over ssh.
      • Re: Re: Padol system 13.08.2005 | 12:25
        Avatar fixinko Slackware,Gentoo,Solaris  Používateľ
        myslim ze aj dd by pomohol :)
        So let it be written, so let it be done....