zablokované ICQ ???

Sekcia: Ostatné 19.10.2009 | 16:05
Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
Dobry den,
chcem sa spytat ci aj niekomu inemu okrem mna zablokovali ICQ ucet?
Ked sa chcem prihlasit tak mi vypise ze zle heslo, tak som hladal na nete (google) a nasiel som diskusie ze asi nie som jediny a dovod je ten ze nepouzivam ICQ klienta. Pouzivam totiz Pidgin a po dlhsom case som ho zapol a buuum ICQ neide, idu mi len GTalk a Jabbim.
Slackware
    • Re: zablokované ICQ ??? 19.10.2009 | 16:17
      peter   Návštevník
      mne na kopete ide v pohode
      nezadaval si vela krat meno/heslo? je tam nejaky limit po ktorom sa to blokne na par minut.
      • Re: zablokované ICQ ??? 19.10.2009 | 16:42
        Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
        nie nie, nic som nezadaval, heslo mam automaticky ulozene a do dnes mi to v pohode fungovalo a neboli ani ziadne aktualizacie ani nic ...
        Zvlastne je ze ani QIP mi neide ...
        Slackware
        • Re: zablokované ICQ ??? 19.10.2009 | 17:04
          Avatar omdzor #!  Používateľ
          Su pripady, ze bol icq ucet "ukradnuty" alebo lepsie povedane heslo zmenene asi nejakym botom a to uz potom so svojim uctom nic nespravis, myslim ze to bolo sposobene aj tym, ze aol zmenila max. dlzku hesla na 8 znakov. Da sa vela o tom vygooglit. Ak si pri registracii zadal email a nejaku bezpecnostnu otazku, tak ti vedia poslat novy password na mail ale ja som to jednoducho riesil novym accountom a lepsim heslom...
          #! /usr/bin/env python
          • Re: zablokované ICQ ??? 19.10.2009 | 20:06
            Dragon   Návštevník
            Ta zmena hesla na max. 8 znakov podla mna problem nie je. Kedysi, ked som este pouzival Widle a Qip, tak som s tym mal problem. Ale problem nebolprihlasit sa, problem bol zmenit heslo. Vyriesil som to nakoniec tak, ze som namiesto celeho hesla zadal iba prvych 8 znakov a zmenil na nove, tentokrat uz 8 miestne.
            Uz skor je mozne ukradnutie uctu (a zrejme aj jeho nasledne zneuzitie).
    • Re: zablokované ICQ ??? 19.10.2009 | 19:57
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      • Re: zablokované ICQ ??? 19.10.2009 | 20:02
        Dragon   Návštevník
        Toto snad nemyslis vazne???
    • Re: zablokované ICQ ??? 20.10.2009 | 13:08
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      vidim ze je to cele v riti, icq zatial nebude spoplatnene, pretoze nato maju reklamu vo svojom kliente a kedze nepouzivam ich klienta ...
      No nist GTalk a Jabbim mi zataial stacia...
      Inak neviete niekto ako by sa dalo exportovat kontakt list z QIP-u (nastastie to tam je ulozene) ... ???
      Slackware
      • Re: zablokované ICQ ??? 20.10.2009 | 13:12
        Dragon   Návštevník
        Jasne, ze nebude... podobne spamy a hovadiny citaju len hlupaci. Preco by sa to ICQ useri mali dozvediet cez maily od neviem koho? Ak by sa mala sluzba spoplatnit, prislo by oficialne hlasenie od administratorov alebo nieco take, to napadne kazde male dieta.
        • Re: zablokované ICQ ??? 20.10.2009 | 14:25
          Avatar salieri19 susue 11.3, kde 4.x  Používateľ
          kamošovi sa tiež stalo že mu blokly icq učet a vraj stačil jeden email plny vludnych slov :D a behom 24hodin bol account spat. cize odporučam napisat na support
          • Re: zablokované ICQ ??? 20.10.2009 | 15:21
            Avatar Miloš Linux Mint, Ubuntu studio  Používateľ
            MNE TIEZ NEJDE ICQ!
            A to uz asi aj mesiac. Pripajal som sa cez pidgina aj cez licq aj cez original ICQ a nejde ani tak. Vypisuje chybu ze som sa velakrat pripajal tak ze mam pockat...ale nejde to ani potom. Asi 2x sa mi zatial dalo pripojit aj to na chvilku. Skusal som si vytvorit len tak novy ICQ ucet ale nejde mi ani ten! Frcim na XMPP (Gtalk) ale stve ma jedine to ze vsetkych ludi co som mal na ICQ nemam na Jabberi-XMPP. Jedine na ICQ sa mi da pripojit cez www.meebo.com tak mi to ide. Vyskusaj to. Ale uz aj tam mi par krat pisalo ze je nejaky problem z ICQ sietou.
            http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Linux
            • Re: zablokované ICQ ??? 20.10.2009 | 15:52
              Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
              ani meebo mi neide, ani poslat heslo na mail mi neide, proste nic ...
              Mam ich uplne na haku, v podstate nepotrebujem ICQ, ked sa so mnou niekto chce spojit su aj ine moznosti ... GTalk, Jabbim, Facebook chat, mail
              Takze tymto sa asi lucim s celym ICQ ....
              Slackware
              • Re: zablokované ICQ ??? 20.10.2009 | 16:58
                Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
                +1.. skvelý prístup.
                http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"