Nick aky chcem taky pouzivam, nie?

Sekcia: Ostatné 25.10.2009 | 14:34
Dalvin   Návštevník
Vsimol som si ze sa tu casto objavuju ludia ktory sa vydavaju za urcite nicky.

Napriek tomu ze suhlasim s Elvenom a nie so Stanom Hoferekom, chcel by som vediet ako to vlastne bude dalej, ci sa to bude riesit alebo nie. Pretoze zbytocne sa takto vedu vady a neprispieva to k dobrej diskusii.

Ak niekto chce pouzivat urcity nick, nech ho pouziva ako registrovany. Ked je tu moznost dat si iny nick bez potreby registracie, je to jeho vec a sloboda (citoval som z Elvenoveho prispevku).

Jednoducho, ten, kto ma nick registrovany tu, by mohol laskavo nevyskakovat, ked niekto napise v jeho dalsom nicku a este si ho registruje. 2 nick na fore, to naco? Skuste sa vyjadrit. Inak suhlasim s Elvenom, pretoze Stano tento nick nema ani v mene, ani ako registrovany ho nepouziva. Tym kazdemu vznika moznost napisat pod prezyvkou Elven a mam pocit ze ak tento nick ma Stano registrovany, tak nech ho uvolni, pretoze ho nepouziva a nech je pre korektnost tento nick alebo respektive aj ine, o ktore je tu zvada uvolnene a dotycny by miesto hadok po roznych diskusiach, kde sa ludia mataju v spravnych vysledkoch na otazku. Vznika potom aj kvoli Stanovi vela zmatku.

Tymto nechcem vyvolat zvadu, len by sa to mohlo nejako riesit. Pripadne sa vyjadria vsetci zainteresovany.
    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 14:45
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      vyzera to podla mna presne naopak. teda tak, ze chces vyvolat zvadu.

      vsetko vzniklo jednoduchym sposobom - niekedy v roku 2002 som si urobil nick elven na jednej online hre, odvtedy som ho zacal pouzivat na roznych strankach a blogoch. ked sa povie Elven, automaticky kazdeho napadnem ja. Tuto prezyvku pouzivam castejsie ako ako clovek, ktory ju pouziva teraz kratky cas.

      Na stranke LinuxOS som zacal pisat ako Elven kedysi davno, ked som este zacinal, teda predtym, ako som sa zaregistroval plnym menom a priezviskom. Dodnes mozno najst niektore prispevky, ktore som pod tymto nickom napisal, a mozno je ich aj viac ako tych, ktore pouziva ta ina osoba.

      Spor vznikol po tom, co prisiel nejaky dalsi clovek a dal si nick "Elven. Nie hoferek, hoferek je hoferek". Je to uplne cista provokacia, nic viac. Zacal pisat dalej, povacsine uz pod nickom Elven. Velmi dobre vedel, ze taky sa tu uz vyskytuje - no pouzil ho a pouziva ho cisto k tomu, aby ma nejako poskodil.

      Odporucam tomu cloveku zaregistovat sa pod nejakym inym nickom. Moze napriklad pisat pod vlastnym menom, tak ako pise Tomas Srnka, Miro Bendik ci moja malickost. Alebo si moze vymysliet nejaky jedinecny nick, aky nikto nema. S tym nie je problem. Alebo daku prezyvku z detstva, ako ho volali spoluziaci na skole alebo cokolvek.

      A pokial ide o teba, Dalvin (tiez mozes byt ten co sa podpisuje Elven. Neviem, nevidim IP adresy), je od teba velmi jednostranne napisat "Napriek tomu ze suhlasim s Elvenom a nie so Stanom Hoferekom". A ak chces aby sa to riesilo, tak mu povedz, nech zvytocne nevyvolava konflikty. Taktiez "Vznika potom aj kvoli Stanovi vela zmatku." si si mohol odpustit, pretoze kvoli mne urcite ziadny zmatok nevznikol a ja som nezacal pouzivat prezyvku patriacu niekomu inemu a uz duplom nie za ucelom niekomu uskodit.

      Myslim, ze toto vlakno je akurat na zamknutie. Povedalo sa tu myslim vsetko.
      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 15:30
        Dalvin   Návštevník
        Stano, radsej bud ticho, neurazaj laskavo i mna. Tie tvoje dedukcie, zase tu vnasas nenavist. Ja som cisto ziadal nejake riesenie, a Borgcube to pochopil. Ty nie. Zasa.

        Za druhe, ked sa on chce podpisovat ako Elven, tak na to pravo proste ma. A nie ty budes urcovat ADMINOM ze ten nick uz NIK nemoze pouzivat. KTO SI? sa pytam. Ja toho Elvena nepoznam, pisem v ramci diskusie, ktoru sa snazis ty zviest na flame. Ja tu na nikoho neutocim, len sa pytam ci by s tym nebolo vhodne nieco spravit.

        V poslednom rade, este raz, suhlasim s nazorom Borgcube, druhy prispevok z hora.
        • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 16:02
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          ale prosim ta netaraj. po ziadnom flame netuzim. ty tu zakladas temu, aby si nejako krical na cely svet ze daky stano je zly. som za riesenie a spravodlive. ak chce ten clovek pisat na toto forum, tak nech si pise. nikto mu to nemoze zakazat. zaroven ale nech pise a nech sa nehanbi za to co pise.

          nick som registroval az po tom, co zacal so svojimi hlupostami. dovtedy som pisal jednoducho pod mojim registrovanym menom a priezviskom. Ak ty nie si tym clovekom, tak sa ospravedlnujem. Vyzera to ale na prvy pohlad, ze si nim. Slepo sa ho zastavas, slepo na mna utocis, nie si registrovany a potrebujes si nieco dokazovat.

          je uz ale na nom, co urobi. Tak ako si Tommy Angelo dal nick Tommy Angelo, kedze bolo (pravdepodobne) Tommy pouzite, tak nech si kludne aj on da take. Keby bol predo mnou tu nejaky iny Stanislav Hoferek, tak by som si aj ja dal na tomto fore ine meno. Ty ale obhajujes cloveka, ktory sem prisiel len na vyprovokovanie.

          navrhujem uzamknutie temy
          • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 17:43
            Dalvin   Návštevník
            No, stale utocis, a vravis ze nejde ti o flame. pritom borgcube a Tommy Angelo priamo navrhly riesenia. Takze si porovnaj nase prispevky. Ja som zacal hovorit o tom, aby sa to nejak vyriesilo. Ty si zautocil na mna. Si nedomyslavy.

            To ze suhlasim s nim, ale aj s ostatnymi ludmi nema nic docinenia ze si ty si casto nevytanym hostom for. Chces par dokazov? Ale osobne tato tema nema nic proti tebe, ale je o vyrieseni problemu. Jeho navrhu. Domyslel si si?

            Stano pochop. Ty si Stanislav Hoferek. Tu na fore ako registrovany. Elven zbytocne drziz tym, ktory ho chcu pouzivat (ak je ich viac). Potom tu kricis aky je svet zly a domahas sa zamknutiu temy. Lebo tebe nevyhovuje.

            Tak sa pytam, KTO SI TY, ze reagujes na prispevok, ktory nema nic proti tebe, ale jeho ulohou je navrhnut riesenia, aby sa predislo podobnym situaciam a teda je prave suhlasom s tebou? Doteraz som proti tebe nic nemal, ale pripajam sa do tej veeelikanskej skupiny, ktora proti tebe nieco ma.

            Vsimni si, keby nepridas ani jeden prispevok do tejto casti, tak tema ma zmysel! Zamysli sa. Robis len neplechu, Stano, a to som fakt nijak proti tebe nevystupoval. To ze suhlasim s nazormi inych a tebe sa to nepaci, za to ja nemozem. Za to si mozes sam. Ty sam.

            Inak neviem ako funguje ten Tommyho navrh, ale este raz opomeniem, ze by bolo super keby registrovany mohol vystupovat ako registrovany a bolo by nepristupne pouzit registrovane meno ako neregistrovane meno. Admini, da sa to? Je to moc prace? Dalo by sa to nejak dopracovat?
            • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:02
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              reagujem na prispevok ktory nie je namiereny proti mne? prosim ta, precitaj si to po sebe. priamo mna nazyvas zlym a elvenom dobrym. ak si dava clovek napriklad skype a skype meno superman je obsadene, musi si ten clovek dat superman1, s_u_p_e_r_m_a_n alebo nieco podobne. alebo uplne ine meno. Fakt, ze toto je jedina stranka kde pisem pod menom a priezviskom (sice aj na wikipediu a root, ak si dobre pametam), neznamena, ze si nemoze dat elven1 ci e_l_v_e_n. Nech si kludne da.

              Ine by to bolo, keby som obsadil nick Stano alebo Stanislav. Nositelov tohoto mena je viac. A ak chce niekto pod takym nickom pisat, nech si pise, nikomu neskodi.

              Prosim ta daj mi zoznam ludi, ktori chcu pouzivat nick Elven. Okrem mna je to niekto, kto sa chova ako parazit alebo zalubene decko. Ak si da baba nick Shakira, tak ma rada tu spevacku. Ak si da niekto Elven len kvoli tomu, ze to mam ja, tak je jasne ze to ma kvoli mne. A to nie som ziadna hviezda.

              pokial ide o riesenia, tak suhlasim s navrhmi ktore padli. Tommy i Borgcube odprezentovali svoje nazory a su to podla mna dobre riesenia pre "krizu", ktoru vyvolava ten clovek s mojim nickom a ty.

              ak chces aby mala tema zmysel, skus inak sformulovat zadanie. Nie nieco typu "stano je zly a elven je super genialny a strasne mu drzim palce aby nahadzal stanovi co najviacej hnoja na hlavu".

              moj posledny prispevok. alebo skus prestat ty utocit na mna, alebo si tu dalej pis svoje huste teorie ktorymi podla seba a podotykam iba seba spasis svet.

              skus mi jednoducho odpovedat na tieto dve otazky:
              1) preco si tak strasne jednostranny? ak nie si elven, tak by si mal mat svoj nazor, nie obhajovat stale jednu stranu ako uzasnu a druhu zatratovat.
              2) preco sa sam nezaregistrujes? ked pises takto, tak moze hocikto sa podpisat ako Dalvin a pisat veci, ktore by si ty nikdy nenapisal? Ja nemam v plane pouzit tvoj nick, no najdu sa taky ludia, vid tu spominany pripad.
              • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:09
                ---   Návštevník
                preco stale zacinas? Ja byt na tvojom mieste ak niekto zacne kvoli mne upravovat forum tak drzim hubu a krok. Je to cele na hanbu, teda tvoju, ze si stale nepochopil zmysel o com sa tu pise. Stale si vyrabas nepriatelov a tak sa zda ze nemienis v tom prestat, to ze nakoniec napises ze sa ospravedlnujes za nieco to je slaba naplast na skody ktore kazdym takymto tvojim prispevkom vznikaju (samozrejme tebe, teba brat niekedy v buducnosti vazne je uz takmer nemozne). Nevies prehltnut trochu ironie a trochu srandy na vlastny ucet. Zamysli sa nad tym konecne.
                • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:13
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  super sranda. fakt super. ale mas pravdu. ak nebudem ignorovat taketo dristy, tak budu stale nove a nove vznikat.

                  u teba je to jednoduche, nikto nepozna tvoju totoznost. u mna ano. a taketo diskusie neskodia len mne. mozem si za to sam, ked do mna zacne vyryvat niekto, tak sa branim - v normalnom zivote bezna vec, na internete nie.
                  • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:24
                    ---   Návštevník
                    ty sa nebranis , ty sa urazas a urazas ostatnych. Chod to robit tam kde to nikto nevidi, lebo nas tym otravujes. Nie sme ochotny sa na to prizerat, ako sa v kazdej diskusii zacnes tvarit ako taka urazena trasoritka. Zamysli sa nad tym preco taketo veci vobec vznikli, kto tomu dal a stale dava podnet. To uz take ruzove pre teba nevyzera. Nikto z nas tu od prveho momentu nezacal zo seba robit šaša, ty ano. Tak sa nediv, podnet vysiel od teba. Tak si spytuj svedomie kolko mas na tom zasluh , ze sa tu dnes riesi problem, co s tebou.
              • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:11
                Dalvin   Návštevník
                1) preco si tak strasne jednostranny? ak nie si elven, tak by si mal mat svoj nazor, nie obhajovat stale jednu stranu ako uzasnu a druhu zatratovat.
                2) preco sa sam nezaregistrujes? ked pises takto, tak moze hocikto sa podpisat ako Dalvin a pisat veci, ktore by si ty nikdy nenapisal? Ja nemam v plane pouzit tvoj nick, no najdu sa taky ludia, vid tu spominany pripad.

                1. pisem vseobecne, s tebou ako prikladom. Mam svoj nazor, ten som prezentoval bez toho, aby som ta urazil. To si urobil len ty, preto o tom decku pomlcim.

                2. Nemusim, a ked sa niekto ohlasi ako Dalvin, je to len moja chyba, pretoze nemam regnute meno. To vsak neznamena, ze teraz mam vsetky fora obehat a registrovat vsetky nicky, ktore chcem ja, alebo adminom povie, ze nick Dalvin nesmu dat nikomu, sta tvoje spravanie.

                podla mna dobre riesenia pre "krizu", ktoru vyvolava ten clovek s mojim nickom a ty. Si blbec. Teraz mas dovod povedat, ze utocim ja.
    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 14:54
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      jednoduche riesenie: ak je regnuty uz nejaky nick, tak by sa nikdy nemal dat pouzit pre neregistrovaneho. ak pod nim chce prispiet, nech sa prihlasi. samozrejeme, jeden user by mal mat iba jedno konto, inak by sa mali zmazat vsetky jeho ucty.
      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 15:06
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        osobne pouzivam jeden nick. ten druhy kludne dam administratorom nech si daju svoje heslo. ked nebude pouzivat ani jeden clovek nick Elven, tak nie je problem. Toho cloveka co si teraz dava nick Elven iba na tejto stranke vsak nemozno brat vazne - pretoze stale tvrdi ze pouziva tento nick na inych strankach a doteraz o ziadnej neinformoval. Som toho nazoru, ze je tu s nim iba na tomto fore a iba na to, aby si robil srandu zo mna.
        • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 15:09
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          sam si to povedal, nick elven nepouzivas. preco ho nemoze pouzit niekto iny? na tvojom mieste si ho zaregistrujem ako obchodnu znacku a mas pokoj na vsetkych forach,lebo si nejako na neho zatazeny.
          • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 15:17
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            nemam zaujem davat si daku obchodnu znacku. len nechcem aby pisal pod tymto menom niekto kto bude len urazat mna a vsetko co robim.

            ako by tebe bolo, keby sem zacal chodit niekto s neregistrovanym menom borgcube a vkladal by Ti do ust nejake uplne hluposti?
            • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 15:22
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              preto treba implementovat dane riesenie co som spomenul vyssie. ale keby bolo tak, tak by som mavol rukou a zahresil na nase zdravotnictvo, ze takemu jedincovi nie su schopny pomoct.
              • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 15:25
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                mne teda navrhujes, aby som pisal ako registrovany Elven a nie ako Stanislav Hoferek?

                suhlasim s tym, aby nemohlo byt to iste meno zaroven registrovane i neregistrovane.
                • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 15:27
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  v takom stave akom to je, je jedno pod akym nickom budes pisat.
    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 16:03
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      staci, aby admini mohli dokodit jednoduche podmienky
      if ($_POST['nick'] == ...
      , ze ak niekto pise z neregistrovaneho nick-u, nech nemoze pouzit nick registrovaneho uzivatela. Pole pre nicky, ktore nemoze pouzit sa mozu zmenit, napr. pridanim elven, alebo roznych ostatnych...takto som si to raz nakodil v mojom systeme a mal som svety pokoj.
    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 17:57
      ---   Návštevník
      a zamyslal sa niekto aj nad tym preco tieto spory vznikaju? Co takto odstranit pricinu nie riesit nasledok?
      Vzdy a jedine vznikaju problemy okolo Hofereka, nie je to divne? Nikto ini tu nema problemy len Hoferek, vsade kde pride zacne zvada o nejake zabomysie dovody. Co takto zacat tam? Je neunosne ked si niekto mysli ze mu kazdy ublizuje, alebo hned vyplakava ked mu niekto zoberie hracku. Toto vsetko su poruchy z detstva, stavaju sa jedinacikom, ktori su rozmaznani a bohuzial ich rodicia nerezali od utleho detstva aby sa vedeli v dospelosti spravat na urovni aka sa vyzaduje. Preco sa mame my ostatny na to pozerat?
      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:18
        Dalvin   Návštevník
        Aj takto sa to dá povedať. Ja som osobne nevedel, že Stano je takýto. Len som poukázal na problém ktorý vzniká.

        No odvtedy ako začal i na mňa útočiť, sa mi znechutil.

        Inak ako pozeram fórum, žeby ten Elven nejak útočil na stana si nevšímam. Len že stano do neho búši o tom, ako si on dovoluje pouzivat nick Elven, ze patri len JEMU.

        Nepatri. A nech mi odpusti i dotycny Elven alebo aj ten Elven, nie hoferek, atd, hlasim sa o Elven nick.

        Admini, v dobrom sa pytam, dalo by sa to vyriesit? Alebo to potrbuje cas? V ramci diskusie...
      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:20
        MerlinSVK   Návštevník
        No Stano je dobrý prípad (význam si každý doplní svoj) a teda sa na neho ľahko útočí (dôvody si zasa doplní každý vlastné). Tentokrát to bol on, ale kľudne sa tu môžu objaviť iné fake nicky.

        "borgcube / Tommy" dali myslím celkom dobré riešenia. Už len dúfať, že nebudete všetci asimilovaní iným nickom :)
      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:24
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        kazdy clovek ma svoje problemy. a kedze tu mam velmi vela prispevkov a vela ludi si mysli, ze ma pozna, tak je vzdy pre nich zaujimave zacat rypat prave do mna. preco vznikaju taketo diskusie len tu? preco to vzdy zacne niekto neregistrovany?

        nie som jedinacik a nemal som dake smutne detstvo. ak ale akemukolvek cloveku zacnes robit zle, tak ho to alebo vytoci, alebo to ignoruje. nie som nauceny ignorovat, ucim sa to - a to je moja vina ktoru si priznavam. Problem je, ze mna je mozne vytocit, teba napriklad nie. Nikto ta nepozna. Mozes byt ktokolvek a robit cokolvek. Ak by som ja zacal kedysi uplne anonymne, tak mam po problemoch. ako verejne znama osoba, v dobrom i zlom, vsak som stale pod tlakom ludi ktori su v tieni. Toto nie je myslene ako utok na teba.

        Kamarat mi teraz napisal, ze len ja mam problem s tym Elven... tak ano, mam s tym problem. Ak sa niekto podpise ako ja (a uz sa tu ludia podpisovali aj ako neregistrovany Stanislav Hoferek ci rozne skomoneliny mojho mena a napise nieco typu "greenie je super a vsetko ostatne je na P lebo to robia K....i", tak uz mi cez ICQ ci jabber pisu ludia ze co sa so mnou deje. Vysvetlovat kazdemu, ze som to nepisal ja je fakt otrava. A tiez mi niekto uveri a niekto nie. a to je umysel takychto ludi, ktori nemaju ani trochu charakteru - presviedcat ostatnych, ze bezcharakterny som ja. dam si na tyzden pauzu od Linuxos, ja to prezijem. Uvidime, ci aj ta banda podvodnikov.
    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 18:52
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      tazke... mal som daky rozhovor s Tomasom Hanzelom cez jabber. Nie som vobec nadseny z toho, ze by niekto pisal pod nickom elven na tomto fore - no je to vzdy lepsie ako zakazat to a potom riesit taketo problemy. Takze "povolujem" pouzitie mena elven a mozem zverejnit heslo od registrovaneho uctu elven cez jabber ci icq, co mam v profile. to slovo povolujem je fakt v uvodzovkach, kedze akesi zakazanie z mojej strany nie je ono. mohlo sa to riesit uz skor, no kedze som nesuhlasil vtedy s dakymi kompromismi, vznikla tato tema.
      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 19:04
        ---   Návštevník
        poviem ti jedno, toto co sa tu deje sa nevyriesi tym ze das niekomu povolenie na ten nick. Problem ako taky zostane, len co zase niekto napise nieco proti greenie uz bude ohen na streche. Tych problemov preco to dospelo az tak daleko je viac.
        Zaroven by si si mal vstupit do svedomia a prestat sa hrat na svemocneho, ktory tu pise o nejakych deckach a prestat hodnotit (urazat) ludi, ty nie si na to povolany aby si o niekom vynasal sudy.
        A dalej, mohol by si sa konecne zniest na zem, tym ze si upravil ubuntu si sa nestal vyvolenym, ale sluhom a podla toho sa aj spravaj. Ked ma niekto iny nazor ako ty, nie je to menejcenny clovek.
        A pred tym nez v buducnosti nieco napises pouvazuj nad tym ci je tvoj prispevok vhodny na zverejnenie! Kazde forum je len take ako si ho ludia vytvoria a udrzuju.
        • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 19:10
          Avatar elven   Používateľ
          "Ked ma niekto iny nazor ako ty, nie je to menejcenny clovek." - na toto su kompromisy. a cim je ich menej, tym je viac hadok. skoda, ze nema kazdy s kym sa hadam z nejakeho dovodu verejny jabber alebo icq - by sme si to poriesili medzi sebou, dako by sa dohodlo a hotovo. to by bola parada.
          • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 19:20
            ---   Návštevník
            preco hned hadka, inteligentny ludia sa nehadaju, tak neviem preco sa chces hadat cez jabber alebo icq.
            Aj nerovnake nazory na jednu a tu istu vec sa daju pri troche snahy riesit. Ale nie radikalizovat forum.
            Nie je vlastnou prehrou uznat nazor toho druheho.
            • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 19:24
              Avatar elven   Používateľ
              ale nie hadat sa - dohodnut sa. ten chce to, ten chce to - ten ustupi tam a ten tam. a obaja su spokojny
              • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 20:20
                WlaSaTy   Návštevník
                Ahoj Dalvin,
                Dufam ze to nabuduce zvladnes aj bez zbytocneho hecovania. Ale, citis sa naozaj ako vitaz? I ked by som bol rad keby nabuduce nebolo.
                • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 20:25
                  Dalvin   Návštevník
                  WlaSaTy a ty prosim ta pekne trpis nejakou poruchou?

                  Admini, prosim, osviezte mu mysel. Mate na to prostriedky.

                  Naco sa ty prosim ta staras do diskusie nepriamym obvinovanim?

                  Bol by som rad, keby na buduce si overis, ci niekomu nekrivdis. WlaSaTy....
                  • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 20:41
                    WlaSaTy   Návštevník
                    Poprosim Ta,
                    teraz objasni to obvinovanie o ktorom hovoris a rovno si uvedom kto tuto plamennu debatu vyprovokoval. Mozno nam potom aj povies preco a kto mal na to pravo. Z mojho pohladu sa len niekto chcel zviditelnit na zhabani prezyvky ktoru uz poznaju aj za hranicami.

                    A v tom ma utvrdzuje aj Tvoja posledna reakcia. Namiesto normalnej komunikacie sa ohanas urazkami a privolavas adminov. Tak ako male dieta ktore sa este stale schovava za maminu suknu.

                    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 21:17
                      Dalvin   Návštevník
                      Objasnim : Plamenna debata? Fiha, ja tu vidim okrem navrhu na riesenie len jednu debatu. A to od Stana Hofereka. Ktory potom pochopil co ma spravit a ako sa spravat a dufajme, ze mu to tak vydrzi. Kto sa tu chcel zviditelnit netusim. Asi ty, leby ty tu reagujes obvinovanim :
                      Ahoj Dalvin,
                      Dufam ze to nabuduce zvladnes aj bez zbytocneho hecovania. Ale, citis sa naozaj ako vitaz? I ked by som bol rad keby nabuduce nebolo.

                      na vlakno od elvena, cim davas najavo, ze to ja som elven, takze vitazom sa citim. Pretoze mi zalezi na tom, aby vlakna neboli podobnym stylom ako osocovanie na elvena a stana hofereka jednym a druhym.

                      Ja sa ohanam urazkami? A si ty kompletny? Ja ich len ziadam, nech vyvratia tvoje divne myslenie o tom, ze ja som elven. Takze to male dieta s velmi zlou dedukciou si ty priatelu.

                      Moj mily, darmo sa snazis zviest tuto debatu proti mne, tym ze zautocis prvy, pak tvoja arogancia neda a zareagujes a obvinis mna, no ty nie si kompletny. Fakt nie :-D...pa a kiss.

                      ps: Pochopil som tvoju vyhradu ze volam adminov na dokazanie svojej neviny. Bojis sa, ze sa ukaze, ze si nekompletny a dedukcia ti uz nepali. No nič. Nie si najlepší. a môžeš si reagovať koľko chceš, mám čas. Ty tiež, očividne máš chuť tiež byť off topic a to sa nepáči mne, len je s vami problém.
                      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 21:58
                        WlaSaTy   Návštevník
                        Ano, pokracujes v tom co si zacal. Stale urazas, nedokazes zdovodnit svoje chovanie a schovavas sa za adminov.

                        Alebo chces povedat ze tieto slova niesu urazkami?
                        trpis nejakou poruchou
                        Bojis sa, ze sa ukaze, ze si nekompletny a dedukcia ti uz nepali.

                        Zbytocne si vyprovokoval hadku a vzdanie sa prezyvky elven ktoru opustil Stano nema ten pozitivny efekt ktory opisujes. Ten fracek si kludne moze vyhliadnut hocikoho ineho a obavam sa ze mu budes znova nahravat do kariet tak ako teraz. Bez ohladu na to ci si pouzil VPN alebo ci si naozaj nebol ten "novy elven" alebo ci si s nim nebol v kontakte cez ICQ.

                        Je mi jedno aky je tvoj nazor na moje slova. Viem ze Stano dokazal ulahcit zivot ludom pri prechode na Linux a tym zvysil pocty uzivatelov Linuxu. Stanove dielo vyslo v tlaci a jeho meno poznaju aj v zahranici. Vzdanie sa svojho nicku na jedinom portali je naozaj prazdnou bublinou. Stano ten nick pouziva aj na inych portaloch ktore neboli predmetom utoku toho fracka a tak isto si na nich nepoukazoval na "urcite potreby" ktorych priorita bola najhorucejsia v okamiu ked si zrovna ty zalozil tuto diskusiu. A stana poznaju aj pod nickom elven, nielen na tomto jedinom a upadajucom portali


                        PS.: Tento portal uz naozaj upada, toto je prvy pripad ked si dosiel sup odtrhnut kus slavy. A nakolko sa mu to podarilo, tak ukazal svojim ze je tu lahka korist. Zaujimalo by ma ako dlho bude trvat kym tento portal zanikne uplne.
                        • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 26.10.2009 | 00:56
                          Dalvin   Návštevník
                          Bez ohladu na to ci si pouzil VPN alebo ci si naozaj nebol ten "novy elven" alebo ci si s nim nebol v kontakte cez ICQ.
                          fiha, mudrost v tebe prekvita, ale prichadzas na to, ako rozbijat orechy kamenom. sa tu ohradzujes ako male dieta ze kto co zacal, pritom TY prvy si zacal ukazovat prstom na mna. hotovy pacient si ty. daj sa vysetrit. co mi to tu chces nahovorit. nezhadzuj sa. toto ani deti nerobia. niekedy by si sa mohol stopnut a uvedomit sa wlasos.
          • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 19:40
            DaNuX   Návštevník
            Toto je vyhodou, ze ked sa niekto KONECNE distancuje od problemu, je to vidiet. elven je volny, stano ma jediny nick stanislav hoferek a tak ta stano budu ludia brat.
            nakoniec, chalani, nenicme si zbytocne forum blbostami a utokmi. je dobre ze niekto poukazal na problem a je dobre ze sa dokazal vyriesit. stym riesenim registrovany nick nemoze byt pouzity v neregistrovanom prispevku by sa mohlo nieco spravit, ale kompetencia akosi nic....ziadne vyjadrenia.


            Ozaj, preco nemoze Tommy Angelo byt akymsi help-developer? Jeho kvality su vysoke a podla mna dost napomocne. Preco ste nejedenkrat neprijali jeho ponuku? Mohlo by to zvysit standart a bolo by viac koderov.
      • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 19:04
        Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
        Pripadám si ako psychológ.
        Ale aspoň budeš mať pokoj Stano. I admini vedia, že to čo sa píše, píše niekto iný, nie ty a môžu vymazať príspevok alebo dosvedčiť. Či už je to o tebe, alebo o inom nicku.

        Close the Windows Open The Source
    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 25.10.2009 | 21:53
      l_barbarossa   Návštevník
      Dalvin, ty si vlastne zachranil povest tohto fora, pretoze tu hrozila plamenna diskusia o daleko zavaznejsich veciach nez nejaky *** nick. Vdaka nastokrat.
    • Re: Nick aky chcem taky pouzivam, nie? 26.10.2009 | 01:36
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      V poriadku, myslim, ze sa uz naozaj vyriesilo vsetko, co sa malo a je najvyssi cas toto cele vlakno zamknut, kedze naozaj nejde o nieco, co by sa malo na akomkolvek technickom portali riesit. Odporucam vsetkym riesit osobne nezhody cez nejaky IM.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity