C++ GUI programming: preklad knihy

Sekcia: Programovanie 25.11.2009 | 19:37
Matus   Návštevník
Chcel by som sa spytat ci existuje cesky alebo slovensky preklad knihy: C++ GUI programming in QT(2nd edition). Chcel by som sa naucit QT, ale moje znalosti z anglictiny niesu moc velke :( .
    • Re: C++ GUI programming: preklad knihy 25.11.2009 | 20:15
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      nie, neviem o tom. ale na abclinuxu.cz vychadza serial o Qt, takisto tusim aj na linuxsoft.cz. ale pokryvaju velmi malu cast. skus dokumentaciu ku Qt, nie je pisana priliz tazkou anglictinou.
    • Re: C++ GUI programming: preklad knihy 25.11.2009 | 22:27
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      O preklade som nepocul.. No urcite na prikladoch pochopis o co v Qt ide, popr. pouzi translate.google.com na preklad online qt tutorialu, kt. je poskytovany priamo trolltechom.., preklad je sice velmi doslovny, no urcite zrozumitelnejsi ako anglictina pre laika..

      Qt je krasne, prajem vela zdaru, stastia a nezlomnej tuzbe po poznani..

      Viktor
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: C++ GUI programming: preklad knihy 26.11.2009 | 16:55
        Matus   Návštevník
        Viem ze existuje online verzia ale to je prva edicia. Rad by som mal druhu ale nejde len o to. Mam to rad v knihe. Jednoducho kniha nadovsetko :) . Aj tak dakujem. Napisem jeziskovi nech mi teda tu anglicku donesie :D.
        • Re: C++ GUI programming: preklad knihy 26.11.2009 | 18:31
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Hej no, viem, ze kniha je kniha. Ja osobne ani PDFka v kompe necitam..
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: C++ GUI programming: preklad knihy 18.08.2011 | 11:40
      Internet   Návštevník
      aj na nete toho najdes vela ... Tu síce po anglicky, ale tiez google translate by mal pomoct
      • Re: C++ GUI programming: preklad knihy 18.08.2011 | 12:42
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Dobre, ze vytahujes 2 roky staru temu.
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people