Debian Squeeze

Sekcia: Ostatné 27.11.2009 | 19:45
Avatar vreten Debian-lenny  Používateľ
Dobry den.
Mate ho niekto nainstalovany ? Ako to ide (vzhladom na lenny, ak by sa dalo)? Spokojnost ? Dake zasadne rozdiely medzi Lenny ? Ak vam nieco na nom vadi co ? Postrehli ste vnom este bug "random line duplication" v Gedite ? Ak ste nan prechadzali z Lennyho, vyskitli sa komplikacie pri prechode(mam na mysli Lenny->aptitude/apt-get->Squeeze)? Skusal niekto prechod pokial mal Lennyho nainstalovaneho na externom USB HDD ?
Dakujem.
    • Re: Debian Squeeze 27.11.2009 | 21:58
      Avatar vreten Debian-lenny  Používateľ
      No vidim ze sam expert tu je :-D
      Musel som si odpovedat sam.
      Uz ho mam nainstalovany, ide lepsie ako lenny, uz z lennym som bol spokojny a so Squeezeom zatial este viac. predchod z lennyho na Squeeze iba s jednou komplikaciou a to prechod z grub na grub-pc, ten ich update script dajako nesiel, takze manualne vymazat stary grub a spustit grub-setup /dev/xxx. Update na ext USB HDD mi velmi nejsiel.
    • Re: Debian Squeeze 27.11.2009 | 23:04
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      takze v skratke:

      - ma to uz KDE4, takze pre mna nepouzitelne (nie kvoli samotnemu KDE4, ale kvoli KDE4 v Debiane)

      - inak len novsie verzie, zatial nic podstatne (pre mna podstatny vyvoj je zatial len v Sid-ovi)

      - problem v gedite som nezbadal, kedze som QT positive.
      • Re: Debian Squeeze 29.11.2009 | 02:12
        Avatar vreten Debian-lenny  Používateľ
        Ja zas KDE nepouzivam a to len z jedneho dovodu, ze nemam rad ich klavesove skratky a nechce sa mi ich prestavovat, co uz ked si clovek zvykne na tie z Gnome....