Pomoc z úlohou (programovanie)

Sekcia: Programovanie 05.12.2009 | 13:56
Jan Niekto   Návštevník
Potrebujem spraviť vývojový diagram. Ak by to niekto vedel a bol ochotný mi to spraviť budem mu veľmi vďačný.
Zadanie: Navrhnite algoritmus, ktorý urči či sa zadaný vektor vyskytuje ako riadok v zadanej matici. Zobrazte vektor ako riadkový, maticu a výsledok. hotový diagram ma byť v tvare obrázka najlepšie ako *.jpg
    • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 14:07
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Ty vlastne nepotrebuješ pomoc, pretože si zjavne ešte nič nespravil. Ty potrebuješ aby to niekto spravil za Teba. Myslíš, si že sa dočkáš?
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 14:11
        Jan Niekto   Návštevník
        keď to povieš takto tak áno lebo netuším čo s tým a dúfam že sa niekto nájde. (nepotrebujem program ale len diagram v tvare obrázku nič viac). ďakujem
        • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 14:22
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          A máš už aspoň hotový program? Ak áno, tak to už nie je problém prepísať do vývojového diagramu.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 14:58
            Jan Niekto   Návštevník
            program nemám a ani nemám mať len podľa zadania urobiť vývojový diagram.
            • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 16:36
              Avatar lelol   Používateľ
              Vstup
              --vektor
              --matica
              Porovnanie
              --vektor
              --načítanie 1-veho riadku matice, n++
              --porovnanie vektor a riadok (n)
              --vektor = (<>) riadok
              --ak n > pocet riadkov matice spat na nacitanie riadku
              Vystup
              vypis
              --vektor
              --matica

              --vektor sa rovna n-temu riadku

              alebo
              --vektor sa nerovna nijakemu riadku

              nakreslí si to,
              pre načítanie vektora môžeš použiť cyklus for, while ako cjhceš
              porovnanie tiež cyklom


              • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 16:53
                Jan Niekto   Návštevník
                diki ale mohol by si mi to aj nakresliť lebo nejako mi to nejde (neviem čo jak, kde,...) alebo vie mi to niekto nakresliť a poslať na e-mail: janniekto@azet.sk ...ďakujem za pomoc a ochotu z touto úlohou.
                • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 17:13
                  Avatar Michal Nánási Ubuntu 11.04  Používateľ
                  pri tomto pristupe k studiu sa ani necudujem, preco je slovenske skolstvo tam, kde je...
                  Hi! I'm a .signature virus! Copy me into your ~/.signature to help me spread!
                • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 17:47
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  trencianska univerzita?
                  • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 05.12.2009 | 18:31
                    Jan Niekto   Návštevník
                    stačí mi úplne nejaký rýchly náčrt (ale aby tam bolo všetko).
                  • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 13:35
                    Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                    Samozrejme. Ako inak. To že špinavosti sa dejú v podstate na jednej fakulte znamená, že celá univerzita je naprd. Aspoň tak je to všade prezentované a to je škoda.
                    Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
                    • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 14:31
                      Avatar borg Fedora  Administrátor
                      ano cela univerzita je naprd a vsetky takto umelo vytvorene univerzity v 90tych rokoch. keby nebola, tak vedenie univerzity okamzite odvola skorumpovane vedenie tej fakulty. takto iba ruka ruku myje. a podobne veci sa deju urcite na vsetkych nasich univerzitach a vysokych skolach.
                      • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 15:15
                        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                        Vedenie malo dávno odstúpiť samé, to je fakt. V poslednej dobe vidno ako ide kvalita dole. To koho prijímajú a kto tu učí je nehorázne.
                        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
    • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 12:58
      nosko   Návštevník
      Sorry, mam iba *.html http://tr.im/vyvoj
      • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 14:12
        Jan Niekto   Návštevník
        no nič myslel som že sa niekto nájde kto by to spravil aj za 5min. ale .... :D :D majte sa vy "programátori" :D
        • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 14:37
          nosko   Návštevník
          Janko, radsej si rozmysli ci sa ti oplati pokracovat v studiu na skole, resp si najst lahsiu, ked nie si schopny vyprodukovat dost jednoduchu vec ako vyvojovy diagram [lebo urcite pridu dost horsie veci ako vd] ;)
          http://img189.imageshack.us/img189/7435/diagramx.png
          Ucitelovi povedz, ze je to nova UML 4.2 notacia, takze je to urcite dobre.
        • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 14:42
          WlaSaTy   Návštevník
          Chces to na fakturu?

          Inak, zaujimalo by ma ci tvoj buduci zamestnavatel bude brat do uvahy Tebou nadobudnuty titul, ak ho s tymto pristupom dokazes ziskat.

          Pripomina mi to stary ftip:

          Pytaju sa najlepsieho podnikatela roka.
          Prosim Vas, ako sa Vam podaril taky raketovy nastup v podnikani?
          Pozrite sa, ja som jednoduchy clovek. Ja kupim za dve eura a predam za 5 eur. Ja z tych 30% krasne vyzijem.
          • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 15:48
            Jan Niekto   Návštevník
            :D ten diagram je zly ! ma vyzerať nejako takto: pozri
            • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 15:52
              Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
              A čo ti bráni si ho do takého tvaru prekresliť? Dúfam, že neštuduješ informatiku. Lebo ak nezvládaš ani toto, tak to sa ďaleko nedostaneš ;)
              Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
            • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 15:54
              tristan   Návštevník
              Ked si taky mudry, preco tu zabijas cas ludom, ktori maju na to, aby ho produktivne vyuzili...
            • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:01
              nosko   Návštevník
              Nie je zly, jak som povedal, je to najnovsia UML 4.2 notacia, hentie ktore si nasiel su kreslene este v starej 3.5.12.
              V novej verzii su uz povolene krizenia a nevyzaduje sa straight data flow medzi bunkami.

              Akurat niektore krizenia su tam zle, len to mi blbo vyexportoval UML Rational Architect Studio, takze ked to troska upravis [niektore edge su prekrizene, moze ich byt len 2^pocetPodmienok], bude to podla mna OK. Resp ak ho prekreslis na planarny, bude to tiez dobre.
            • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:08
              Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
              pozri sa, riesenie v tejto teme mas, takze nemozes povedat ze ti nikto nepomohol. Jedine co teraz musis spravit je to, ze si napriklad stiahnes program DIA a tam si to cele naklikas, pricom mozes pouzit riesenie co tu mas: napr: http://linuxos.sk/forum/18236/index.html#link_156376

              Zapamataj si: Nikto ti nic neda zadarmo!!! Musis si to zasluzit!
              Slackware
              • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:23
                Jan Niekto   Návštevník
                Ved som hovoril že hrubý náčrt ale aby aspoň tvarovo sedel. No nič aj tak diki za snahu.
                Ale nechcem od vás nejaký super mega program len (pre niekoho) jednoduchú schému.
                • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:28
                  WlaSaTy   Návštevník
                  A nechces aj aby sme sa obliekli ako ty, nalicici a chodili za Teba do tej skoly? Potom by sme Ti mohli odovzdat ten zdrap papiera.
                  • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:32
                    Jan Niekto   Návštevník
                    No dokáž že si macher a nakresli mi to. A nie len kecať
                    • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:41
                      WlaSaTy   Návštevník
                      Rad, ale spravime to ako v naozajstnom svete. Najprv vyhlasime konkurz a uvedieme kolko si ochotny zaplatit za projektovu dokumentaciu. Potom sa jednotlive subjekty rozhodnu ci sa im oplati investovat cas do spisania zmluvy o dielo a ci ten projekt ma aj perspekivu alebo ci sa jedna len o zufaly pocin krachujuceho subjektu s nulovou platobnou schopnostou o jeho podrzanie sa zbytocne dlho nad vodou.
                      • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:49
                        Jan Niekto   Návštevník
                        pozri peniaze niesu problém len ako ti ich dám ty "mudrc" či máš účet ?
                        • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:55
                          WlaSaTy   Návštevník
                          Tak zverejni tu ponuku ked si taky bohaty frajer.
                          • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 17:49
                            Jan Niekto   Návštevník
                            ideš na peniaze jak...............:D myslím že okolo 5€ za také niečo je dosť ale keďže potrebujem to čim skôr čiže dnes max. zajtra tak 10€. Ale pre teba by bolo vhodne skôr kredit na mobil za tých 10€.
                            Urob, pošli na e-mail a nezabudni aj číslo mobilu alebo účtu. To platí pre každého kto mi to spraví.
                            asi tak a myslím to vážne niesu to len keci.... na rozdiel od niektorých.
                            e-mail: janniekto@azet.sk
                            • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 17:57
                              Avatar borg Fedora  Administrátor
                              je smutne, ze aj na takomto type ludi stoji nasa spolocnost
                    • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 16:49
                      Avatar Castler OpenSuse 12.1 KDE4.7  Používateľ
                      Zdravim,

                      Toto sa mi fakt rata. Prides sem, a cakas ze niekto vyriesi tvoju skolsku ulohu za teba, a ak sa to niekomu nepaci, tak ho pomenujes "programator", niesi ty takto nahodou trocha drzy? Pochop, ze toto forum nieje na riesenie skolskych uloh lenivych alebo hlupych ludi. Ale aj tak, existuju ludia, ktori pomozu aj takym ako si ty. Ja by som to urcite neurobil - uz z principu nie. A este nieco....ak vidis, ze nikto z riesenim neprichadza, tak to nezanmena, ze mas pravo osocovat komunitu na tomto portali.
                      Viem, že nič neviem.
    • Re: Pomoc z úlohou (programovanie) 06.12.2009 | 20:00
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Vzhladom na to, ze sa uz v tomto vlakne neriesi nic produktivne, tak ho zamykam.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity