SHOWBOX S300 Platinum - prepojenie s ext. HDD

Sekcia: Ostatné 25.12.2009 | 15:41
Avatar [zmazany_uzivatel]   Používateľ
Zdravim,

mam doma digit. satelit. prijmac Showbox S300 platinum, ktory ma usb konektor na pripojenie externeho disku a nahravanie prgramov nanho. Ked ho tam vsak zapojim, ukaze mi len nasledujuce oznamenie "Spatny souborovy system (NTFS nebo Linux)"
viete mi poradit, v com by mohol byt problem?
dakujem
    • Re: SHOWBOX S300 Platinum - prepojenie s ext. HDD 25.12.2009 | 15:57
      martin   Návštevník
      lepsie spravis, ked sa pozries na openboxforum.cz, tam je o tom popisane az az...
    • Re: SHOWBOX S300 Platinum - prepojenie s ext. HDD 25.12.2009 | 20:53
      Dragon   Návštevník
      Podla mna bude chyba v tom, ze mas na tom disku suborovy system, s ktorym zariadenie nedokaze pracovat (po cesky: spatny souborovy system).
      • Re: SHOWBOX S300 Platinum - prepojenie s ext. HDD 25.12.2009 | 23:42
        Martin   Návštevník
        Presne tak. Musis si HDD naformatovat na FAT 32. S NTFS, ext3, 4 , HFS+ .... a dalsimi Showbox nedokaze pracovat. Ale to skor patri na ine forum, ako som pisal vyssie. Tam sa clovek dozvie viac...
        • Re: SHOWBOX S300 Platinum - prepojenie s ext. HDD 27.12.2009 | 00:44
          Avatar [zmazany_uzivatel]   Používateľ
          ok, skusim to formatnut. ak budem mat cast hdd kryptovanu cez true crypt, bude to spolupracovat so showboxom?

          inak dakujem za rady-bolo mi rychlejsie napisat dotaz sem, ako cakat X hodin na konfirmacny mail, ktory treba pre uspesne regnutie na to forum...
          • Re: SHOWBOX S300 Platinum - prepojenie s ext. HDD 27.12.2009 | 13:23
            WlaSaTy   Návštevník
            :ak budem mat cast hdd kryptovanu cez true crypt, bude to spolupracovat so showboxom?

            Truecrypt oficialne podporuje len a iba x86 architekturu. Cesta z toho je, ale je drahsia ako citanie kratuckeho manualu. Staci ten program naportovat kedze zdrojaky existuju.