Linuxos.sk, Opera a RSS

Sekcia: Ostatné 19.08.2005 | 20:48
KiO   Návštevník
Dobry den. Donedavna som ani netusil, ze Linuxos.sk ma RSS (pokial som si neprecital "Export clankov"). Surfujem cez Operu a pri strankach, ktore maju RSS sa mi automaticky zobrazi ikona v adresnom riadku, ale na Linuxos.sk nie. Netrha to sice zily ale mohli by ste to opravit, niekto moze byt napriklad zvyknuty iba kliknut na ikonu a OK, a taka moznost ako "Feeds-Manage Feeds-New" mu nic nehovori. Niesom expert, ale pozeral som ine stranky s rss a nasiel som toto (v hlavicke html): type="application/xml" - rss v Opere nezobrazi (Linuxos.sk), type="application/rss+xml" - rss zobrazi (itnews.sk,zive.sk...) Berte prosim tento prispevok len ako malu pripomienku, kedze v patke mate napisanu optimalizaciu pre Operu, tak mi nedalo nenapisat Vam. Ste super portal. S pozdravom KiO PS: nedalo by sa RSS spravit aj na forum?
    • Re: Linuxos.sk, Opera a RSS 18.08.2005 | 12:27
      __lol__   Návštevník
      CO tak vymenit tu priblblu operu za Firefox...., bolo by vsetko v poriadku....Nechapem co na nej vidis ...:(
      • Re: Re: Linuxos.sk, Opera a RSS 18.08.2005 | 14:23
        titanik   Návštevník
        .. je ryxlejsia ..
        • Re: Re: Re: Linuxos.sk, Opera a RSS 19.08.2005 | 10:11
          titanik   Návštevník
          inac ja pouzivam oba :)
      • Re: Re: Linuxos.sk, Opera a RSS 19.08.2005 | 00:25
        m0d0r   Návštevník
        kazdy pouziva prehiadac aky chce a menit mu nazor takymito pripomienkami je iba horsie pre firefox ako pre operu
    • Re: Linuxos.sk, Opera a RSS 19.08.2005 | 20:48
      rss   Návštevník
      forum v rss je super napad, pridavam sa!