Projekt - hladam spolumajitela

Sekcia: Ostatné 06.03.2010 | 09:26
Avatar -- zrusene --   Používateľ
Caute,

mam v plane realizovat isty webovy projekt. Podla predpokladov a analyz by to malo mat uspech. Chcel by som sa zamerat na SVK/CZ a postupne na celu EU.

Dokazem zabezpecit analyzu a dizajn pricom mam v plane investovat aj do reklamy.

Jedine co mi chyba ku stastiu je developer/coder. Chcel by som na tejto pozicii obsadit niekoho, kto by bol spolumajitelom projektu a zaroven by prispieval svojimi vedomostami k dielu.

Hladam niekoho, kto by bol schopny venovat cas realizacii, kto dokaze tvrdo pracovat ked je potrebne, je vytrvaly, dosledny, detailista, napadity.
Chcem aby si sa zaujimal o to co robis a aby si mal chut sa dalej vzdelavat vo svojom obore dobrovolne (clanky, knizky, ...).

Hladam niekoho kto ovlada php, mysql, ajax / jquerry a dokaze tvorit efektivny kod.
Zaroven by som chcel aby mal skusenosti aj s kodovanim stranok a CMS systemami.

PS: nehladam niekoho s velkymi ocami, nulovymi skusenostami a ani nikoho, kto ma pocit ze sa stane milionarom po pol roku z uzasneho projektu. Zaroven nemam zaujem o nikoho, kto sa bude praci vyhybat. Potrebujem niekoho, kto bude ochotny tvrdo zabrat a radsej sa vykasle na diskoteku resp.pivo s kamaratmi - niekto, kto je dospely a ma zivotne ciele ;)

Napis mi do emailu, preco by si to mal byt prave ty (kludne aj referencie) s kym by som sa mal porozpravat detailnejsie o projekte (Bratislava).

DOLEZITE: neocakavajte ziadny zisk zo zaciatku (predpoklad 1 rok) - ja idem do toho s tym, ze to BUDE ziskovy projekt
    • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 16:45
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      PS: nehladam niekoho s velkymi ocami, nulovymi skusenostami a ani nikoho, kto ma pocit ze sa stane milionarom po pol roku z uzasneho projektu. Zaroven nemam zaujem o nikoho, kto sa bude praci vyhybat. Potrebujem niekoho, kto bude ochotny tvrdo zabrat a radsej sa vykasle na diskoteku resp.pivo s kamaratmi - niekto, kto je dospely a ma zivotne ciele ;)
      Máme sa vykašlať na zábavu, a rok pracovať deň čo deň, svedomito, bez akéhokoľvek zárobku? Si normálny? :)

      Ak si ochotný investovať do reklamy a zaplatiť za analýzu,zmeň taktiku, zaplať aspoň minimálne penále programátorovi a čo ti ostane vraz do reklamy..

      Nik totiž programátorovi nedá záruku, že ten projekt po roku bude prosperovať. On potrebuje peniaze za svoju prácu...

      Veľa štastia
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 18:48
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        To sme sa potom tiež dali na zlý projekt :D (ber ako pokus o vtip).
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 20:21
        Avatar -- zrusene --   Používateľ
        Normalny som a plne s tebou suhlasim ;) (v nadpise prispevku mas odpoved na svoj prispevok)

        BTW: to ze nezapadas do mojej cielovej skupiny, neberiem ako negativum ;) Som skor rad za prejavenie nazoru. Akurat ja hladam niekoho, kto rozumie tomu co som napisal, tak isto ako ja .. to je vsetko ;) Z donutenia by to ani neslo :)
        • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 21:23
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Ide o to že nemôžeš nútiť ľudí pracovať denno denne na projekte z ktorého rok a možno rok a pol nič nebude...

          Ak si vezmeš že by šlo o 8 alebo 6 hodinovú prácu denne, a to, že normálni programátori sedia v práci 8 až 10 hodín denne. Takže po 8 hodinovej šichte nemôžeš nikoho nútiť aby makal : zadarmo, dobrovoľne a ku tomu svedomito a hlavne aby to psychicky zvládol..

          Za predpokladu že hľadáš programátora s menšími skúsenosťami ( vtedy ale nemôžeš predpokladať že ten projekt bude výnosný - keď si neprišiel s nápadom ako je uploadový server a pod.. ) a dostatkom času - musíš sa obrátiť na stredoškolákov, a aj to skúsení stredoškoláci popri škole pracujú takže ti toho veľa neostáva.

          Reakcia na BTW: Seba som neuvádzal ako príklad pokiaľ dobre viem, to 'máme sa vykašlať..' bolo skôr niečo ako hlas ľudu, všeobecne som 'nás' myslel programátorov
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 23:35
            Avatar -- zrusene --   Používateľ
            .. nenutim nikoho pracovat
            .. nikde som nepisal casovy rozsah
            .. hypotezy nepotrebujem
            .. neviem o tom, ze by si reprezentoval programatorov na slovensku .. mozes reprezentovat akurat sam seba pod svojim nickom

            ak uz nic k teme, dakujem za reakcie
    • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 21:39
      WlaSaTy   Návštevník
      Kedy sa prosim Ta robia rocnikove projekty na ekonomiclej univerzite ci na obchodnej akademii, presnejsie na fakulte managenmentu?

      Akosi mi unika pointa, neopisujes projekt len chces niekoho co bude robit z lasky k podielu. NIekoho, koho pracu odprezentujes a predas. Uz vies coho by sa to malo tykat alebo sa rozhodnes podla skusenosti dobrovolnikov? A kedy by sa mal ten _projekt rozbehnut? Ale budem rad ked ma vyvedies z omylu, zatial to vidim iba ako vzdusny zamok.

      PS.: ktory profak to prednasa?
      • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 23:32
        Avatar -- zrusene --   Používateľ
        Nepis prosim ta nieco, co nie je pravda ..

        1. nikde som nepisal nic take co uvadzas
        2. o nicom som s tebou nekomunikoval na zaklade coho by si mohol pisat reakciu
        3. nedal si mi ziadny dovod v tvojom prispevku ta vyvadzat z omylu .. len urazas, ponizujes a pises klamstvo
        • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 23:41
          WlaSaTy   Návštevník
          Uz niekolko rokov, vzdy okolo jari, vzdy taka ista tema.

          A vzdy je to clovek co zataji nos medzi usami a vzdy ma pravdu. Pozdravujem tvojho ucitela.
    • Re: Projekt - hladam spolumajitela 06.03.2010 | 23:40
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      mam v plane realizovat isty webovy projekt Co takto napisat aky? (zamer projektu, predpokladany rocny obrat, z toho zisk...)
      PS: nehladam niekoho s velkymi ocami, nulovymi skusenostami a ani nikoho, kto ma pocit ze sa stane milionarom po pol roku z uzasneho projektu. Zaroven nemam zaujem o nikoho, kto sa bude praci vyhybat. Potrebujem niekoho, kto bude ochotny tvrdo zabrat a radsej sa vykasle na diskoteku resp.pivo s kamaratmi - niekto, kto je dospely a ma zivotne ciele Rok bez penazi, bez zabavy a s neistou buducnostou... znie ako dobre lakadlo :-).

      Hladam niekoho, kto by bol schopny venovat cas realizacii, kto dokaze tvrdo pracovat ked je potrebne, je vytrvaly, dosledny, detailista, napadity.
      Chcem aby si sa zaujimal o to co robis a aby si mal chut sa dalej vzdelavat vo svojom obore dobrovolne (clanky, knizky, ...).
      Clovek s tym popisom uz najskor niekde pracuje a ak nie, tak je student a pracovat nechce/nepotrebuje
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Projekt - hladam spolumajitela 07.03.2010 | 08:25
        Avatar -- zrusene --   Používateľ
        poprosim mi zmazat konto a vsetky moje prospevky na tejto stranke .. nemam v zaujme nadalej navstevovat tuto webstranku
        • Re: Projekt - hladam spolumajitela 07.03.2010 | 11:58
          wasgsbv fg   Návštevník
          LOL, to za to ze ti napisali pravdu? Fakt, nemysli si ze niekto bude pracovat len tak. Ani si nenapisal aky to ma byt projekt.