suse 9.3

Sekcia: Komunita 06.10.2005 | 13:48
vlado   Návštevník
mozete mi niekto poslat presny link na suse 9.3 dvd iso profesional , nemozem to najst na ich ftp serveroch ... nejak sa v tom nevyznam . dakujem
    • Re: suse 9.3 22.08.2005 | 18:58
      Avatar Martin Beastie  Používateľ
      Pro SuSE nenajdes na FTP serveroch ale v obchode za cca 3000 korun.. sosni si free verziu
      <br/> <br/>
    • Re: suse 9.3 22.08.2005 | 19:03
      Avatar SuSEr SuSE, Kubuntu  Používateľ
      Tak nejdriv je to tu 2x a pak ani jeden. Zvlastni. Tady je ten link.
      • Re: Re: suse 9.3 26.08.2005 | 22:01
        hunter   Návštevník
        Zaciatocnicka otazka. Budem schopny z tohto dvd nainstalovat Suse na disk, kde je Win? Vie aj tato verzia zuzovat ntsf particie? Bude chodit na doske nForce 2 (vsetko integrovane + hdd + dvd) v poriadku bez nutnosti dotahat dalsie baliky? Neviem najst blizsie info k tejto verzii na stranke Suse, kde by som mal hladat?
        • Re: suse 9.3 27.08.2005 | 15:37
          hunter   Návštevník
          Ako je to v sucasnosti s Open Suse ? Stranka im funguje, ale ponukaju na stiahnutie verziu oznacenu ako prof a druha je este beta. Nevola sa free verzia Suse Special Edition? Moj hw by mal sediet bez problemov, taaakze uz len vediet, co stiahnut.
        • Re: Re: Re: suse 9.3 28.08.2005 | 23:50
          Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
          co je to zuzovat ntfs particie? suse nema moc problemy s particia pokial viem. skus si stiahnut tu suse 9.3 eval dvd a nahodit tu. bez nutnosti dotahovat dlasie baliky? => podla toto co potrebujes. urcite si co to stiahnes osobitne, ale nforce 2 ovladace by mali byt priamo na tom DVD
          • Re: Re: Re: Re: suse 9.3 06.10.2005 | 13:48
            Avatar jarok Ubuntu 8.10  Používateľ
            Ja pouzivam suse 9.3 pro. no zatial som nemal z nicim problemy.Mal som ho aj s win no taktiez mi to nerobilo ziadne problemy.Maximalne som musel pridat dakym tym prehravacom podporu pre mp3 a dvd.No suse mi zatial vyhovuje az natolko ze som dal win uplne prec a to som v linuxe iba zaciatocnik.
    • Re: suse 9.3 22.08.2005 | 19:01
      Avatar SuSEr SuSE, Kubuntu  Používateľ
      Abych to jeste upresnil, neni to eval, je to ftp verze (free). Orezana o komercni software. Omlouvam se za dvojnasobny prispevek, chyba nebyla na me strane.
      • Re: Re: suse 9.3 22.08.2005 | 19:03
        Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
        Ja sa ospravedlňujem za vymazanie oboch :). Tu je váš príspevok: DVD ISO najdete zde . Nenechte se zmast tim eval, bylo tak pojmenovano omylem.

        SuSEr
        • Re: Re: Re: suse 9.3 22.08.2005 | 19:05
          Avatar SuSEr SuSE, Kubuntu  Používateľ
          Nic se nestalo, jen jsem byl ponekud prekvapen :-) Zdravim SuSEr