nove kde

Sekcia: Konfigurácia 25.08.2005 | 10:36
andrew   Návštevník
zdrawim. mam mdk10.1 a kde3.2 ...... ako si mozem nahodit najnovsie kde? existuje len jeden archiv, ktory by stacilo skompilovat alebo musim kompilovat jednotlive balicky po jednom.... a dalej, kedze momentalne uz mam kde, staci ho len prekompilovat, alebo ho musim najprv odstranit alebo ako? dik za kazdu info
    • Re: nove kde 25.08.2005 | 10:13
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: nove kde 25.08.2005 | 10:16
        andrew   Návštevník
        no dik, aj ked moc mudrejsi nie som :)
        • Re: Re: Re: nove kde 25.08.2005 | 10:23
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Hmm... balíky pre 10.1 už nie sú. Nebolo by lepšie upgradovať na Mandriva 2005.0 a potom stiahnuť už len RPMka? AK by si chcel kompilovať zo zdrojákov tak by som začal balíkom kdelibs, potom kdebase a potom ostatné.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: nove kde 25.08.2005 | 10:30
            andrew   Návštevník
            no na strankach kde som nasiel utilitu Konstruct, ktoru staci pustit a ona stiahni a skompiluje najnovsie KDE.... ako sa ale potom zbavit stareho KDE?
            • Re: Re: Re: Re: Re: nove kde 25.08.2005 | 10:36
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              asi najlepšie by bolo odinštalovať KDEcko. (rpm -e názov_balíku)
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte