Nefunkčné USB porty

Sekcia: Hardware a Drivery 21.10.2010 | 17:58
Avatar miroantonak   Používateľ
Mám asi nejaky problem s USB portmi. Po pripojeni USB myši k počitaču, sa myš rozsvieti aj reaguje na pohyb no kurzor na monitore sa ani nepohne. Taktiez po pripojeni tlačiarne cez USB počitač hlasi ze tlaciaren nieje pripojena. USB kluc však načíta bez problémov. Vie mi niekto poradiť?
    • Re: Nefunkčné USB porty 21.10.2010 | 18:32
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      skus dat nakopirovat na usb kluc nejaky vacsi subor a daj vediet potom jeho velkost a aj rychlost akou sa to kopirovalo
      • Re: Nefunkčné USB porty 21.10.2010 | 18:35
        Avatar miroantonak   Používateľ
        USB kluč rozpozna ale nada sa nan nič nakopirovat (ani velky ani maly subor). Piše ze nepovoleny pristup. USB mi ukazuje 2x teda nazov usb a potom druhy krat usb0
    • Re: Nefunkčné USB porty 21.10.2010 | 21:07
      Avatar rebrik Arch, Ubuntu  Používateľ
      Zapoj zariadenie do PC a v konzole daj dmesg | tail a co ti vyhodi pastni sem.
      Of All The Things I've Lost, I Miss My Mind The Most.
      • Re: Nefunkčné USB porty 22.10.2010 | 00:19
        Avatar miroantonak   Používateľ
        toto vypisalo http://www.cms-antonak.sk/photo/Obrazovka.png
        • Re: Nefunkčné USB porty 22.10.2010 | 01:05
          WlaSaTy   Návštevník
          Nejako zvláśtne to odpája. To železo čo tam pripájaš, dá sa sa vyskúšať v inom počítači, poprípade, dá sa do toho notebooku dať niečo iné (do iného USB portu)?
          • Re: Nefunkčné USB porty 22.10.2010 | 12:20
            Avatar miroantonak   Používateľ
            v Inom PC vsetko funguje ako ma, a do portov sa da dat ale maloco funguje.
            Napr: USB lampa svieti vo vsetkych styroch. USB HUB-ka svieti ale kluc sa cez nu nenacita. Ked dam dalsiu mysku dalsia ani nezasvieti....
            • Re: Nefunkčné USB porty 22.10.2010 | 17:52
              Avatar rebrik Arch, Ubuntu  Používateľ
              A predtym to fungovalo, alebo to od zaciatku tak?
              Of All The Things I've Lost, I Miss My Mind The Most.
              • Re: Nefunkčné USB porty 23.10.2010 | 13:28
                WlaSaTy   Návštevník
                Tiez by ma zaujimalo ci to len z nejakeho dovodu nedoda dost stavy cez USB alebo Su tie porty vylomene.