Online hry

Sekcia: Ostatné 04.08.2011 | 17:53
jofo   Návštevník
V linuxe nie je dostatok dobrých hier a preto možno poteší tento príspevok: http://farmerama.bigpoint.com/
    • Re: Online hry 04.08.2011 | 18:10
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      takýchto online hier je fakt šialene moc. niekoho toto zaujme, niekoho nie. vo veľkej väčšine sú však tieto hry strata času a nevyhráva ten, kto je najlepší - ale ten, čo je najviac závislý.
      • Re: Online hry 04.08.2011 | 19:45
        jofo   Návštevník
        Mohol by si dať linky na podobné hry ? Nie som veľký hrýč, ale rád by som ich mal viac. Nemyslím jednoduché flashky, ale niečo na úrovni ako machinárium http://machinarium.net/demo/

        A zatiaľ sa zdá, že farmerama nie je o hraní proti ľuďom, ale čosi ako simcity.
        • Re: Online hry 04.08.2011 | 20:27
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Napr. HoN je odteraz zadarmo a to je velmi velmi dobra hra :) Mam znamych, ktori tam maju platene ucty.
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Online hry 05.08.2011 | 00:42
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          wesnoth, z online hier rozhodne Darkelf...
        • Re: Online hry 05.08.2011 | 14:08
          Avatar mmatko   Používateľ
          toto je pekna vec... zhodou okolnosti zo Slovenska...
    • Re: Online hry 05.08.2011 | 17:18
      Avatar Juro Debian, win XP  Používateľ
      Runescape je vyborna MMORPG hra, staci ti prehliadac a nainstalovana Java runtime

      zakladna verzia je zadarmo, rpzsirena (vacsia mapa, dalsie skilly, minihry atd...) stoji nieco vyse 5$ mesacne, ale osobne mozem povedat, ze ja som pri free verzii vydrzal vyse 2 rokov

      free ucet si mozes upgradnut na members ucet a zostanu ti vsetky veci aj nazbierane expy,
      po vyprsani predplatneho si zase free uzivatel ale zostanu ti vsetky veci aj skilly co si ziskal ako member
      takze mozes pokracovat v hrani free verzie