grub a uvodna tabulka?

Sekcia: Konfigurácia 22.09.2005 | 17:25
Avatar nardew debian  Používateľ
da sa nejak vobec pozmenit ta tabulka v grubovi, kde su na vyber OS... alebo aspon tie keci zo spodu dat het... d
    • Re: grub a uvodna tabulka? 20.09.2005 | 22:23
      Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
      heh :) /boot/grub/menu.lst ?:)
      A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
      • Re: Re: grub a uvodna tabulka? 20.09.2005 | 23:39
        Avatar nardew debian  Používateľ
        ok, a este mi povedz co tam xceme menit ;) :)
        • Re: Re: Re: grub a uvodna tabulka? 21.09.2005 | 01:11
          Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
          jezis :) sak ty stade nieco hcces dat het nie ja ;) tak co takto sem pastnut ten subor a povedal co stadecches prec alebo co takto ked uz mas to huste gentoo sa kuknut do handbooku kde je to vsetko popisane ????
          A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
          • Re: Re: Re: Re: grub a uvodna tabulka? 21.09.2005 | 16:04
            Avatar nardew debian  Používateľ
            no neviem ci vies co xcem zmenit.... ja nemam problem s bootovanim a ani s nicim co suvisi s operacnymi systemami, ale pri bootovani mas pri pouzivani grubu na spodnej casti obrazovky napovedu... a ja xcem dat tu prec... moj conf gruba by ti nic nepomohol, lebo tam mal len par riadkov, aby bootlo gentoo a druhy os
    • Re: grub a uvodna tabulka? 22.09.2005 | 17:00
      Avatar nardew debian  Používateľ
      to m0d0r: hm, sa mi zdalo podla tvojho prispevku ze toto je pre teba malina ;)
      • Re: Re: grub a uvodna tabulka? 22.09.2005 | 17:19
        Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
        no konecne som pochopil co chces ;) ale neviem ako to dat prec :) treba kuknut do dokumenatcie snad ;)
        A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
        • Re: Re: Re: grub a uvodna tabulka? 22.09.2005 | 17:25
          Avatar nardew debian  Používateľ
          no ja som kukal predtym nez som sa askol... ;)