Moze zato xdg-screensaver alebo ... ?

Sekcia: Konfigurácia 16.11.2011 | 17:29
Avatar listrdave Linux  Používateľ
Dobry

Stala sa mi taka neprijemnost, nechce mi naskocit ja neviem hlavne okno ....consola :0 ... ide oto ze som sa hral s programom xdg-screensaver a daval som suspend na hlavnu obrazovku .. len tak som skusal jej ID som ziskal pomocou wxininfo ... zdalo sa ze sa nic nedeje ... potom som si updatoval system ... a presiel som na arch 3.1 ... no a vecer ked som sa chcel ist na pc tak sa mi stalo ze mozem sa prihlasit na konzoli tty1 az 6 ale nie na tty7 ... naskoci mi xdm .. a po spravnom zadani mena a hesla sa1 mi zase sa ukaze prihlasovacie okno ... V xdm.log som nasiel na konci ze prikaz xconsole sa nenasiel (ak by ste chceli vypis z ineho logu staci napisat, popravde po tej aktualizacii som si nasiel 3 faily pri bootovani co tam predtym neboli) .... pozeral som na nete ale nic rozumne som nenasiel ze co by s tym mohlo byt .. no a problem je v tom ze nemam cas nato sa tyzden hrat s chybou a pracovat len v konzolach tty1 az 6 ... tak ak by vas niekoho nieco napadlo uvital by som radu .. lebo inak to budem musiet asi preinstalovat .. je to sice pracne ale rychle

mimochodom ide o dist. arch 3.1.1
    • Re: Moze zato xdg-screensaver alebo ... ? 16.11.2011 | 20:29
      WlaSaTy   Návštevník
      Čo máš v .xinitrc?