zadanie v c

Sekcia: Programovanie 28.01.2012 | 10:22
matej123   Návštevník
Ahojte,
potreboval by som vypracovať nasledovne zadanie:
1. zo suboru nacitajte zoznam osob a ich datumov narodeni
2. vytvorte dynamicke pole z načitanych hodnot
3. pole zotriedte podla polozky, ktoru zada uzivatel
4. zabespecte vyhladavanie v poli podla roznych poloziek s vyuzitim smernikovej aritmetiky
5. zabespecte pridavanie a mazanie poloziek v zozname
6. zabespecte ukladanie do suboru pre dalsie pouzitie
7. vytvorte ovladanie pomocou menu, kde sa vypisu moznosti a caka sa na vstup znaku, ktorym je vyber oznaceny

potrebujem to co najrychlejsie a nemam cas sa tomu venovat. Ak by mi vedel niekto s tym pomoct tak nech mi napise do emailu. popripade aj za kolko.
dakujem pekne
    • Re: zadanie v c 28.01.2012 | 11:02
      WlaSaTy   Návštevník
      A takýto zmrdi študujú za dane nás, pracujúcich. Bez ohľadu na to, či im k niečomu bude takto získaný papier.

      • Re: zadanie v c 28.01.2012 | 12:53
        viktor   Návštevník
        predpokladam že ty si nikdy neštudoval a preto mas komplex. inak si tvoju reakciu neviem vysvetlit.
        k teme: ja som absolvoval nieco podobne takze viem ake to je, no pokial chce pomoct z pracou tak sem treba dat kod co si spravil a ak nevies z niecim pomoct, urcite pomozeme.
        no necakaj ze ti tu zadarmo vypracujeme cele zadanie. to by bolo prislis lahke
        • Re: zadanie v c 28.01.2012 | 13:50
          WlaSaTy   Návštevník
          Keby som neštudoval, tak neviem ani písať.

          Ale môj komplex pramení z prístupu takýchto ľudí. Semester preliezajú nepodporovanými spôsobmi a zo školy si tým pádom zoberú niečo iné ako tam išli študovať. Keď s tým štýlom neobstoja v práci, tak sa začnú vyhrážať emigráciou. A ich rodičom neostane na lieky.

          Mimochodom. Kedysi som si mal zaúčať takých jedným uchom dnu a druhým von pomocníkov ( alebo keď chceš, tak po novom asistentov ). Kôli ich fluktuácii sme nemali na zvyšovanie platov keďže zmizli ešte pred prvým vyprodukovaním hodnôt ale plat a odvody im išli. Škoda, že tieto slová pochopíš najskôr za desať alebo dvadsať rokov.

          PS veľa úspechov v škole. Väčšina našich papierov sa neuznáva keďže nepochádzajú z garantovaných univerzít a v SR je nadbytok bakalárov a inžinierov.
    • Re: zadanie v c 28.01.2012 | 11:17
      dash   Návštevník
      Ahoj,
      skus tu http://eseminarky.sk/

      Alebo sa dostan nejako (cez kamarata alebo podobne) na fiitkar.sk tam sa urcite niekto najde ;)
    • Re: zadanie v c 29.01.2012 | 18:39
      Avatar maor Mint, Debian, Raspbian, LibreELEC  Používateľ
      uff... a ešte aj zadanie s gramatickými chybami

      btw aj ja potrebujem napísať diplomovku a nemám na ňu čas a predsa ju píšem sám
    • Re: zadanie v c 04.02.2012 | 11:33
      Janci   Návštevník
      Akosi neviem najst mail, nieco podobne som raz naprogramoval, mozno by sa ti to hodilo.
    • Re: zadanie v c 04.02.2012 | 11:38
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Taketo veci naozaj nepatria na toto forum. Temu zamykam.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity