instalacia suse9,2 ftp

Sekcia: Ostatné 07.02.2005 | 17:00
Avatar jaro suse 9.2 dvd  Používateľ
ahoj, mám problém pri inštalácii subj. Stiahol som suse 9,2 dvd, velkosť 3,1GB. pri inštalácii mi ponúkne len štandard system, základný graf. systém, prostredie, kanc. apl. a dokumentáciu. Potrebujem tam mať aj apache, php a mysql. ako na to? dík za každú radu.
    • Re: instalacia suse9,2 ftp 04.02.2005 | 21:46
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      V instalacnom programe sa da zvolit vyber jednotlivych balikov... tam si zaskrtnete baliky, ktore potrebujete, zavislosti si to zisti a doinstaluje samo.
    • Re: instalacia suse9,2 ftp 05.02.2005 | 08:58
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      akurat vcera som si instaloval tiez Suse9.2 a nasiel som tam Apache2 Mysql ale PHP nie... takze asi to skonci tak, ze si nainstalujem MySQL a Apache+php5 si skompilujem... Mne to tak aj osobne vyhovuje :-).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: instalacia suse9,2 ftp 07.02.2005 | 08:52
        Avatar jaro suse 9.2 dvd  Používateľ
        práve že v ftp DVD nie je taže si nemôžem vybrať. Linux sa ešte iba učím takže skompilovať, inštalovať je problém
        • Re: Re: Re: instalacia suse9,2 ftp 07.02.2005 | 10:46
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          ak chces postup tak len napis... Nieje to takze, ked sa budes drzat toho postupu.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: instalacia suse9,2 ftp 07.02.2005 | 17:00
            Avatar jaro suse 9.2 dvd  Používateľ
            jj, keby sa dalo tak mi pošli návod na rybar@lust.sk dik