OSS Knowledge base riesenie, hladam

Sekcia: Ostatné 23.02.2012 | 19:17
lucorp   Návštevník
zdravim osadenstvo linuxos-u,

neviete niekto o nejakom oss pre spravu knowledge base, s:
- spravou uzivatelov a skupin
- priradzovanim prav pre prezretie/editaciu jednotlivych clankov
- zakazanim pristupu neregistrovanym uzivatelom
- nejakym stylom verzovania clankov (aspon takych 10 editov dozadu)
- stromovou strukturou clankov (tymto vypadava vacsina wiki co som pozeral, chcel by som to totiz to na styl joomly = kategorie a az pod nimi su samotne clanky)
- bezat by to malo na php, mysql, js

Rozmyslal som nad joomlou, ale mam taky pocit ze pre tychto par funkcii by to bol overkill

diky za podnety :)
    • Re: OSS Knowledge base riesenie, hladam 23.02.2012 | 20:08
      Avatar chatpall   Používateľ
      ak nehladas out of the box riesenie tak potom drupal. out of the box ber s rezervou, urcite vsetko co si spomenul bezi pri zakladnej instalacii a po ponastavovani par prav. moj projekt "knowledge base" mozes kuknut tu.
      NERUSTE TENTO UCET!!!
      • Re: OSS Knowledge base riesenie, hladam 23.02.2012 | 20:18
        lucorp   Návštevník
        skoro nieco na tento tvoj sposob, aj ked s odlisnym pristuom k navigacii som hladal. Toto sa asi najviac priblizuje mojej predstave z hladiska frontendu http://help.mindtouch.us, ale to by nemal byt problem dokopat to podobnej fazi aj v drupale.

        A mam este jednu otazku - aky by bol rozdiel pri tejto aplikacii ak by som nasadil drupal vs. nasadenie joomla. Ma drupal nizsie poziadavky? Totizto doteraz som robil prevazne v joomle a k drupalu som sa nikdy nedokopal ked som mal uz uzrejmeny jeden cms.
        • Re: OSS Knowledge base riesenie, hladam 23.02.2012 | 22:03
          Avatar chatpall   Používateľ
          S joomlou nemam skoro ziadne skusenosti. Predpokladam ze minimalne rozdiely, ale to by myself zodpovedat niekto kto pozna oba systemi.
          NERUSTE TENTO UCET!!!