zmena farby riadku v JTable swing java

Sekcia: Programovanie 06.03.2012 | 22:46
Avatar listrdave Linux  Používateľ
Ahoj .. snazim sa zmenit si farbu jedneho konkretneho riadku v tabulke no neviem ako nato. Nasiel som mnozstvo navodou a sposobou ale akosi mi to nechcelo ist alebo mi to zmenilo vsetky riadky popripade kazdy druhy a tak .. no ja by som potreboval len jeden riadok zmenit aby sa zvyraznil od ostatnych ... nevedeli by ste mi nejako poradit popripade poradit nejaky dobry navod ako nato ?

Dakujem za akukolvek odpoved
    • Re: zmena farby riadku v JTable swing java 06.03.2012 | 23:18
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: zmena farby riadku v JTable swing java 07.03.2012 | 17:31
        Avatar listrdave Linux  Používateľ
        No skusil som to, momentalne to mam spravene tak ze mi to zafarby dany jeden riadok .. no popritom mi to vsetky ostatne riadky prefarby na farbu bielu .. neda sa to nejako spravit aby to vyfarbovalo len jednen riadok a potom ten render nejako zrusit .. ono ide oto ze mam tabulku ktora je napojena na jList a podla zmeny polozky v jListe sa mi menia aj polozky v tabulke ... riesim to momentalne tak ze som si vytvoril HashSe<String, ArrayList<Color>>() ... nevies nahodou poradit ako by sa to dalo spravit .. ?
    • Re: zmena farby riadku v JTable swing java 06.03.2012 | 23:49
      Avatar m4jkl   Používateľ
      nehadze to fluxbox exception? :) podla coho vyberas ten riadok, ktory sa ma zafarbit?
      • Re: zmena farby riadku v JTable swing java 07.03.2012 | 17:33
        Avatar listrdave Linux  Používateľ
        ten riadok vyberam podla jTable.getSelectedRow .. ono mam problem s tym ze mi to farby aj vsetko ostatne .. akurat som len prenastavil aby mi ot zafarbilo len jednu polozku a ostatne na bielo .