unity top panel color

Sekcia: Konfigurácia 30.09.2012 | 23:18
james   Návštevník
uz mi sediveju vlasy z gtk3 tem.

Ako zmenim farbu panelu v unity (ubuntu 12.04) ?

menil som "unity.css" a "gnome-panel.css" + este aj farby v gtk.css som skusil pomenit. Zmeni sa vsetko len nie ten vy***** panel.

tieto nove prostredia su bludiska. neviem sa v nich vyznat.
    • Re: unity top panel color 01.10.2012 | 10:22
      janek-m   Návštevník
      Možnosť nastavenia vzhľadu bola v Unity dosť okresaná. Horný panel sa asi meniť nedá. Na zmeny vzhľadu sa teraz väčšinou používajú programy ako UBUNTU TWEAK a ešte lepší s viacero nastaveniami MYUNITY - tento vyskúšaj na zmenu vzhľadu. Už si nepamätám, či je tam aj možnosť zmeny horného panelu.
      • Re: unity top panel color 01.10.2012 | 10:48
        Avatar janek-m Ubuntu 22.04  Používateľ
        Ešte ma napadlo, že v minulých verziách sa horný panel menil podľa témy vybraných ikon, pozri ešte sem: http://www.noobslab.com/
        • Re: unity top panel color 01.10.2012 | 17:18
          koberec   Návštevník
          v ikonach to urcite nie je. Musi to byt definovane niekde v temovych suboroch, alebo je to nedefinovane a nastavenie vzhladu "kradne" inemu prvku.

          panel sa mi meni podla aktualnej GTK+ temy, takze predpokladam, ze nieco treba pridat resp. nieco zmenit v .css suboroch v gtk-3 priecinku.


          • Re: unity top panel color 01.10.2012 | 19:11
            Avatar janek-m Ubuntu 22.04  Používateľ
            Máš pravdu, zle som sa vyjadril, nie podľa ikony ale GTK témy. Ale v Unity je to komplikovanejšie, v Gnome Classic to išlo (aj ide) bez problémov.