Dár ako NTB ?

Sekcia: Ostatné 28.04.2013 | 11:12
Peter K.   Návštevník
Dobrý deň,
slušne som si napísal, že chcem NTB Toshibu. A tem kokot Jozef Bakoš mi poslal SMS, citujem"Si kokot retardovany a chod do pomocnej skoly".

Viete o niekom, kto dostal NTB od toho kokota ? Myslim si, že to OZ je podvod. Chcem si tam dat Linux, ale nemám na čom. Mal by dávať NTB s Linuxom a nie s Windowsom či nie ?
    • Ach jaj 28.04.2013 | 11:23
      jb   Návštevník
      Ak jaj, tak poporiadku, poslal si tento mail:
      "Elektronické služby a žiadosti
      Člensky kód: Peter K.
      Možnosť: Chcem si požiadať o zaradenie do programu – nádej pre rodinu
      peterk@oznadej.sk
      Davaj sem Toshibu a ja mam buducnost nemiesto kriplov. Ja som student a potrebujem NTB tak moje cislo je: *****************

      --
      Tento mail bol odoslaný cez formulár na Občianske združenie Nádej http://oznadej.sk"
      Islo to s tejto IP adresy: 213.151.215.195
      Pravidla jasne hovoria len tazke pripady a sociaclne slabe a jednak im nebude nikto nadavat do kriplov. Prajem uspesny flam a nadavacky na mna, ze som mu hovno dal kedze nesplna podmienky.
      A precitaj si clanky:
      17.5.2013 dôjde k podaniu žiadosti na Ministerstvo Vnútra, aby sme boli oficiálnym občianskym združením
      Na uvodnej strane mas:
      Občianske združenie nie je oficiálne a pracujeme na tom aby bolo zaregistrované ako OZ.
      • Re: Ach jaj 28.04.2013 | 13:56
        miso   Návštevník
        Mal si radsej este chvilu pockat, druhy prispecok 11 minut po prvom, to je trochu okate.

        PS: Kedy bude LnuxGO?
        • Re: Ach jaj 28.04.2013 | 17:27
          WlaSaTy   Návštevník
          To vieš. Zas sa s niekým stavil, že tu vyprovokuje hádku.

          Mimo zamerania portálu.