Segmentation fault

Sekcia: Programovanie 06.05.2013 | 15:19
Jozef   Návštevník
Zdravim neviete mi pomoct preco pri tejto funkcii mi pise tuto hlasku ? Segmentation fault <div><div>void zorad(){</div><div>      </div><div>nacitaj();</div><div>int i,j;</div><div>CASOPIS *Pom;</div><div>HH = &GG;</div><div>  </div><div>  for(i=0;i<*HH-1;i++){</div><div>   for(j=0;j<*HH-1;j++){</div><div>     if(SCASOPIS[j]->cena > SCASOPIS[j+1]->cena){</div><div>     Pom = SCASOPIS[j];</div><div>     SCASOPIS[j] = SCASOPIS[j+1];</div><div>     SCASOPIS[j+1] = Pom;</div><div>    }</div><div>   }</div><div>  }</div><div>printf("\n\n Zotriedeny cisl zoznam podla ceny:\n---------------------------------------\n");</div><div>printf(" c.:CENA:CISLO:NAZOV:VYDAVATELSTVO\n");</div><div>printf("--------------------------------------------\n");</div><div>for(i=0;i<*HH;i++){                                                     //vypis obsahu s poradovim cislom na zaciatku</div><div>                   printf(" %d  %d %d %s %s\n", &i+1, &SCASOPIS[i]->cena, &SCASOPIS[i]->cislo, SCASOPIS[i]->nazov, SCASOPIS[i]->vydavatelstvo);</div><div>                   }</div><div>                   </div><div>printf("\n\n Pre skok do menu stlac ENTER");</div><div>     getchar();</div><div>     getchar();</div><div>     main(); </div><div>UvolniPamat(); </div><div>}</div></div>
    • RE: Segmentation fault 06.05.2013 | 15:20
      Avatar Jozef   Návštevník
      hmm nejak blbo to sem hodilo ten kod :/ ak by sa niekto schopy nasiel pomohol by mi cez skype alebo icq
    • RE: Segmentation fault 06.05.2013 | 15:24
      Avatar Jozef   Návštevník
      Tu som urobil screen toho kodu http://www.ulozisko.sk/obrazky/610534/ccccc.jpg
      • RE: Segmentation fault 06.05.2013 | 18:06
        Avatar Jozko   Návštevník
        tak aj sam si odpoviem :) chybalo & a \0