predam Raspberry Pi model B a prislusenstvo

Sekcia: Ostatné 04.06.2013 | 20:47
Avatar chatpall   Používateľ
Ahojte z nedostatku mojho casu na urcite aktivity predam Raspberry Pi, model B a prislusenstvo v celku. Nic z ponukaneho nema ani rok. Cena 85 € vrátane poštovného. zoznam: Raspberry Pi, model B (kupovane Element 14) HDMI - VGA konvertor (kupovane Element 14) Mini bluetooth klavesnica Bluetooth 2.0 USB adapter HDMI kabel USB hub SDHC karta 4 GB
NERUSTE TENTO UCET!!!
    • RE: predam Raspberry Pi model B a prislusenstvo 04.06.2013 | 20:49
      Avatar chatpall   Používateľ
      foto mi neviem preco neprilozilo
      NERUSTE TENTO UCET!!!
      • RE: predam Raspberry Pi model B a prislusenstvo 08.06.2013 | 15:43
        Avatar luko   Návštevník
        dost vysoka cenu mas nemyslis?
        • RE: predam Raspberry Pi model B a prislusenstvo 08.06.2013 | 20:50
          Avatar chatpall   Používateľ
          preco vysoku? idem o dost dole kolko som za to vsetko dal
          NERUSTE TENTO UCET!!!
          • RE: predam Raspberry Pi model B a prislusenstvo 09.06.2013 | 13:49
            Avatar WlaSaTy   Návštevník
            Nechcem sa do toho moc montovať, ale Element 14 je komunita. Predajcom je Farnell z USA ale na Slovensko sa to od nich dováža z UK. Záruka v UK bola pred nedávnom iba rok. Takže koľko % dávaš ako zlavu na tovar čo má tesne pred koncom záručnej doby?

            PS: Mal by som možno záujem o BT klávesnicu ak je za rozumnú cenu a aj s touchpadom. Omylom som si totižto objednal verziu s RF 2.4GHz a to sa zle pripája na telefón.
            • RE: predam Raspberry Pi model B a prislusenstvo 09.06.2013 | 15:27
              Avatar chatpall   Používateľ
              mnou nakupovane veci: raspberry pi, 31,40 GPB, faktura z 12.10.2012 HDMI to vga konvertor, 35,47 GBP, faktura z 15.4.2013 klavesnica bez touchpadu, dealextreme + usb dongle, 14 USD, faktura z 28.3.2013 (nema touchpad) HDMI kabel, kupovane v tescu, 2.3.2012, 11,90 € SD karta 4GB, bez zaruky usb hub, bez zaruky dal som za to dokopy vyse 100 €, ci je to vela alebo malo, v tom obdobi boli na tom take ceny. ja som (nanestastie) mal iba malo casu sa s tym hrat, su to prakticky nove veci.
              NERUSTE TENTO UCET!!!
              • RE: predam Raspberry Pi model B a prislusenstvo 09.06.2013 | 18:26
                Avatar WlaSaTy   Návštevník
                Keď si odmyslím cenu za HDMI kábel a skončenú záruku aj na tovar z DX, tak sú ceny stále +/- rovnaké.

                No nič, škoda že tá klávesnica nemá touchpad.