pomooooc!!!!

Sekcia: Ostatné 16.10.2005 | 14:34
Avatar peonik suse  Používateľ
caute, chcel by som casom prejst na linux, tak som sa rozhodol vyskusat live verziu knoppix od pc revue, ale na monitore sa mi zobrazi len plocha bez listy, nereaguje to na mys ani klavesnicu, vie mi niekto poradit
    • Re: pomooooc!!!! 12.10.2005 | 16:01
      Avatar otrek Mandriva, Gentoo  Používateľ
      ak hladas pomoc takymto sposobom, tak skus zavolat na telefonne cislo 112. Okrem ineho to mas zadarmo a mozes si vybrat aj kam sa vlastne chces dovolat. Nedoporucujem vsak zneuzivat to...... otrek
    • Re: pomooooc!!!! 12.10.2005 | 16:53
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      skus inu live distribuciu
    • Re: pomooooc!!!! 12.10.2005 | 18:47
      mlp   Návštevník
      1) dost blbe jsi to popsal (nevim jaka verze knopixu byla v revue pc) ...co kdybych se Te zeptal stejne ale ohledne win98, co bys poradil? 2) je takove nepsane pravidlo ohledne linuxu....CIST A HLEDAT V MANUALU (treba to je napsano na bootovaci obrazovce , treba staci jen pri bootovani napsat : knoppix screen=800x600 ) 3) knopix ma dost dobrou podporu hardware , takze musismit neco exotickeho 4) urcite zkus i jine distra , mezi skvele ceske live treba :slax (okolo 200MB) , danix http://distrowatch.com/
      • Re: Re: pomooooc!!!! 16.10.2005 | 14:34
        Avatar miso Aurox, SUSE  Používateľ
        ne sa stalo nieco podobné vyskusaj kombynaciu klaves Ctrl Alt + pre zvecenie rozlisenia alebo - pre zmensenie rozlisenia. Mne to pomohlo.