wine - rada

Sekcia: Ostatné 21.11.2013 | 19:37
caopyp   Návštevník

Brothers in Arms - Hell's Highway je to velmy stara hra chcel by som sa vas opytat či ste skúšali hrať tuto hru cez wine pozeral som sa a nie sú priaznivé skušky ani na playon linux som nič take nenašiel lenže wine uz išiel ďaleko dopredu . Tak by som chcel vedieť či mam šancu to spustit . Pri spusteny hry mi vypiše príloha screen

    • RE: wine - rada 21.11.2013 | 19:47
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      Je možné to nainštalovať bez toho apostrofu, alebo aspoň urobiť symlink?

      • RE: wine - rada 21.11.2013 | 20:09
        Avatar caopyp   Návštevník

        ako sorry čo mam urobiť :) ?

        • RE: wine - rada 21.11.2013 | 20:14
          Avatar caopyp   Návštevník

          instalacia prebehla dobre posielam foto ako to spúšťam .. normalne to v pohode bezi este : mam ubuntu 12.04 a wine 1.7.4

          • RE: wine - rada 22.11.2013 | 13:59
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Takže ak správne chápem vetu "normalne to v pohode bezi", tak je problém vyriešený.

    • RE: wine - rada 21.11.2013 | 20:19
      Avatar caopyp   Návštevník

      obrazok : http://www.2i.sk/d3b95872a1

      • RE: wine - rada 22.11.2013 | 20:32
        Avatar caopyp   Návštevník

        asi to nepôjde normalne pobezi . :) ked otvorim okno na instal uninstal ... kde je aj spustit hru ale potom to neide . Asi sa s tím nedá nič robiť .

        • RE: wine - rada 23.11.2013 | 10:34
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Áno. Raz píšeš že to nefunguje, potom že to funguje v poriadku. A na koniec napíšeš niečo, čo nie je ani zložené z viet. Dôvod prečo sa s tým nedá nič urobiť však nie je ten že by tam bola nejaká neopravená chyba, ale ten že Ti nie je rozumieť.

          Ak s tým chceš pomôcť, tak to opíš ako pre človeka ktorý nevidí Tvojimi očami.

    • RE: wine - rada 23.11.2013 | 12:32
      Avatar johnny   Návštevník

      Brothers in Arms Hell's Highway sa cez Wine rozbehat neda. Ta hra uz ale bezi nativne na linuxe cez steam :)

      • RE: wine - rada 23.11.2013 | 13:19
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        Nič v zlom, ale podľa tej hlášky je chyba iba v názve priečinka ktorý obsahuje apostrof. Daný apostrof vo woin nevadí keďže nepatrí medzi riadiace znaky, ale v Linuxe už robí problém vo forme ' a nie \'. TakŽe wine nevie urobiť exec keďže cesta neskončí.

        Ale, v jednom máš pravdu. Keďže je to naportované na Linux, ta je strata času zaoberať sa tým pod Wine.

        • RE: wine - rada 23.11.2013 | 13:36
          Avatar johnny   Návštevník

          Aj keby tu hru nainstaloval do C:\BIA\ aj tak by mu nesla pod Wine.

          • RE: wine - rada 23.11.2013 | 14:05
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Pozrel si sa do logu? Lebo ten popis z WineHQ je le o tom, že sa s tým nechcelo zaoberať. Logy žiadne, popis neurčitý. Neviem ako Ty, ale ja by som neodpísal SW na základe vágneho popisu. Ale, odpísal by som ho na základe funkčného riešenia nepotrebujúceho doplnkové prostredie.