Google reCaptcha Street Signs

Sekcia: Ostatné 13.07.2018 | 15:28
Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

Čavte chalani. Veľmi nenávidím, ak mi nechá Google vyplniť Street Signs na overenie toho, či nie som robot. Furt mi to píše, že to vypĺňam zle.
Máte nejaké dobré rady?
Treba vypĺňať výlučne len názvy ulíc?

Tu sú informácie, že Google urobil nejaké vylepšenia, ale mnoho webstránky používajú zrejme  ešte stále starú verziu
https://technet.idnes.cz/nova-captcha-cyb-/kratke-zpravy.aspx?c=A180515_104938_tec-kratke-zpravy_vse
Niektoré webstránky odo mňa nevyžadujú vypĺňanie toho čo nie som robot, ak som prihlásený v službách Google, ale väčšina stále odo mňa žiada toto overenie.

 

Dopĺňam aj snímku z obrazovky

    • RE: Google reCaptcha Street Signs 13.07.2018 | 15:39
      Avatar vxmery Mint 21.3 Cinnamon  Používateľ

      Ahoj,
      tiež sa mi pár krát stalo, že som klikal o dušu a furt zle. Zvyčajne to potom vyriešila výmena obrázku.

    • RE: Google reCaptcha Street Signs 14.07.2018 | 08:23
      Avatar WlaSaTy   Návštevník

      To je proste trénovanie neurónovej siete. Niekedy to dá niekoľko krát overený obrázok, a overuje to klikača.

      • RE: Google reCaptcha Street Signs 15.07.2018 | 08:23
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        A aby nenastala mýlka, tak na tom obrázku nebolo "Street Signs", ale "Traffic Sign". Street Signs zahŕňa názvy ulíc a čísla popisné/súpisné. Hento bola dopravná značka. Takže skip bola v tom prípade jediná správna voľba.

        Ak niekto používa capcha na stránkach na zárobok, tak je jedno či si prihlásený. Vždy to bude chcieť vyklikať zárobok.

        • RE: Google reCaptcha Street Signs 15.07.2018 | 15:10
          Avatar Slavomír Ubuntu 23.10  Používateľ

          Aha. Diki za radu