Xiaomi note 7

Sekcia: Hardware a Drivery 19.10.2021 | 07:18
Avatar TcK   Používateľ

Zdar. Ako som už nižšie písal chcel som inštalovať ubuntu touch... Napokon mi to niejako začalo inštalovať a crashlo to... Mobil mi ostal v stave ze mi nechce zapnuť ani flashboot.... Keď podržím volume - a power mam len čierny obraz... ADB ho vidí... Otázka teraz znie ako dostanem nas5 recovery a fastboot? :D Oprava od ubuntu touch tak skoro asi nepríde.

Tešilo ma. Zbohom
    • RE: Xiaomi note 7 19.10.2021 | 11:42
      Avatar TcK   Používateľ

      Podarilo sa mi znova nahrať zakladnu ROM s MUI aj bootloderom... taze problém vyriešený... Ďakujem za žiadne odpovede :D

      Tešilo ma. Zbohom
      • RE: Xiaomi note 7 19.10.2021 | 11:50
        Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

        Tak zrejme nik z okoloidúcich nepoznal riešenie. Aj to sa stáva. Avšak býva v poradni dobrým zvykom, že keď sa podarí nájsť riešenie, je pravidlom, že sa nenechá riešenie iba pre seba ale zverejní pre prípadných ďalších nešťastníkov.

        • RE: Xiaomi note 7 19.10.2021 | 12:39
          Avatar TcK   Používateľ

          Jebal som sa s tým 2 dni... Napokon pomohol program MiFlash ale verzia 2014! Potom som stiahol official verziu ROM s MIU a Bootloderom... Ale ani to mi dajak nechcelo fungovať... až 324 stiahnutie ROMky fungoval a len na starej verzií MiFlash! Po 2 dňoch trápenia som to dal a môzem znova nahrať TWRP a dať si moj DotOS :) Katastrofa... no chcel som UbuntuTouch ale tam je dajaký BUG

          Tešilo ma. Zbohom
          • RE: Xiaomi note 7 15.06.2022 | 14:19
            Avatar SSC Slackware | Void | Gentoo  Používateľ

            tak ako ti to ide, ten Touch? poprípade si počul o niečom čo by sa dalo nainštalovať čo by reálne šlo, myslím linux+telefon /možno SIP, VoIP, niečo iné/? vďaka za odpoveď

            • RE: Xiaomi note 7 17.06.2022 | 08:21
              Avatar redhawk1975 Windows 11 nonsystemd edition  Používateľ

              celkovo s ubutouch je problem.

              na xiaomi redmi 4x sa restartoval, obcas zamrzol a potom siel bez restartu ale akoby zmizli veci tesne pred zamrznutim, nefunguje dual sim atd..

              lepsie je kupit mt s kaios alebo pouzit nieco ako samsung galaxy s 3 s postmarket.

              popripade crDroid, lineageOS atd

              Do or do not. There is to no try.​