wordpress

Sekcia: Ostatné 12.09.2022 | 14:00
Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ

páni, tak som zas tu, lebo zas niečo neviem a je stopercentné, že keždý z vás má v tejto oblasti väčšiu vedomosť ako ja :)

šaškujem s wordpressom a tam mi vcelku lezie n anervy jedna vec a to je, ze pod článkami mám odklik na predošlé, či už časovo späť alebo dopredu...

vadí mi to preto, že nie vždy je to tematicky vhodné... v tomto prípade je to vskuktu pomiešané... mne stačí, či náhodou niekto z vás to vie vypnúť a je ochotný sa s tým so mnou podeliť a ja to jednoducho cez nejaký kód vypnem :D

ďakujem

    • RE: wordpress 12.09.2022 | 18:57
      Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

      V provom rade sa pozri, ci v nastaveni tvojho template, ktory pouzivas, nie je moznost tuto featuru vypnut.

      Ak nie, najrychlejsim (a najmenej cistym) sposobom je vypnut zobrazovanie pomocou css pravidla:

      .nav-single {
          display: none;
      }
      

      Napr. do suboru /wp-content/themes/iconic-one/custom.css. Pozor na pregenoravnie suborov cache wordpressu aj prehliadaca. Toto zvykne niekedy hnevat.

      Druha moznost je odstranit generovanie tychto blokov kodu z jednotlivych *.php suborov temy, kde su vytvarane (temu co pouzivas nepoznam a neviem ci boli na nej robene nejake upravy, takze bez zdrojakov temy pre tuto druhu moznost neporadim)

      git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • RE: wordpress 13.09.2022 | 16:48
        Avatar gs_peter Mac OS X, iOS  Používateľ

        výborne, funguje na prvú veľká vďaka