Oznam,,

Sekcia: Ostatné 20.01.2023 | 06:32
Avatar laco2 cinamon  Používateľ

Všetko najlepšie do nového roka vám želá záhradkár Laco!Vínečko z ríbezli a Josty sa vydarilo!Kedže som nepoznal heslo-Root,prešiel som z Linuxu 17 na 18-tku MX-samozrejme som si všetko zálojoval,zbavil som sa 8 ročného sajrajt!problém som mal z klávesnicou-vyriešené,horšie bolo Firefox-zálohoval som-ale to sú len názvy stránok,synchronizácia mi nepomohla,takže stránky a záložky ZNOVU naťahujem!Kým to dám do richtiku rátam tak 8 hod práce-ale čo už bude robiť 70-ročný dôchodca...ešte raz všetko najlepšie..

    • RE: Oznam,, 20.01.2023 | 07:01
      Avatar Richard Antix  Používateľ

      ...ale čo už bude robiť 70-ročný dôchodca...

      Jak čo, veď koštovať to víno.

      Ktovie či je nejaká korelácia medzi vínom a výberom distribúcie.

       

    • RE: Oznam,, 20.01.2023 | 07:27
      Avatar laco2 cinamon  Používateľ

      Vínko ma podporuje v tvorivost.Houston-Mám problém nejde mi stránka Pluska.sk-ostatné bežia

      • RE: Oznam,, 20.01.2023 | 08:44
        Avatar Richard Antix  Používateľ

        Hm, zaujímavé, v prehliadači Pale Moon nejde ani mne, ale v najnovšom Firefox-e áno.

        • RE: Oznam,, 20.01.2023 | 13:32
          Avatar laco2 cinamon  Používateľ

          Však som teraz perinštaloval,takže mám asi nový??Pale moon nepoznám..

    • RE: Oznam,, 20.01.2023 | 18:31
      Avatar gejza ubuntu MATE  Používateľ

      ...pluska je taký dochodcovský bulvár...bez toho sa dá...či???

    • RE: Oznam,, 21.01.2023 | 07:38
      Avatar laco2 cinamon  Používateľ

      Jasné-ale ja tam besedujem, s Kotebami navádzam ich na pravú vieru,...problém mám aj tu s adminom-aj keď vždy žaškrtnem políčko zapamätať si ma -vždy sa musím prihlásiť odznovu....

      • RE: Oznam,, 21.01.2023 | 09:27
        Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

        Tak to asi máš nastavené premazávanie cookies a tým pádom ťa pri ďalšom prihlásení nevie identifikovať. Takže chyba je na Tvojej strane a nie na strane admina.

        • RE: Oznam,, 21.01.2023 | 15:26
          Avatar laco2 cinamon  Používateľ

          Máš pravdu ale ako to vo firefoxe nastavím??

    • RE: Oznam,, 21.01.2023 | 09:53
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

      Sú dve možnosti ako spravovať záložky aneb obľúbené web stránky, a to buď si nastaviť konto pre Firefox a nastaviť si to čo chceš synchronizovať, alebo záložky exportovať ako html a následne importovať, určite to funguje lebo využívam obe možnosti roky. A ako spomenul Livan možno máš nastavené, že sa ti pri ukončení Firefoxu mažú cookies, preto si ťa stránka nezapamätá prihláseného a ty hneď ideš ukameňovať admina. A aj tebe všetko dobré do Nového roku :-)

    • RE: Oznam,, 21.01.2023 | 15:32
      Avatar laco2 cinamon  Používateľ

      Už som to políčko odškrtol vo Firefoxe..už to fachčí...