Zase jedan malá blbost

Sekcia: Ostatné 11.11.2005 | 17:30
Willda   Návštevník
Už mám zase jeden banální problém, se kterým si nevím rady. Při instalaci Mandrake 10.1 jsem nezadal největší možné rozlišení a teď to v kcontrol jde nejvíc na 800x600. Mohli byste mi mi poradit, ve který souboru to najdu. Snažil jsem se to najít v manuálu, ale nenašel, ačkoliv mám pocit, že to tam bylo. Asi jsem slepý. A vůbec, dají se někde najít informace, pokud možnov češtině nebo slovenštině, kde jsou jednotlivé konfigurační soubory a k čemu slouží? Dík moc za pomoc
    • Re: Zase jedan malá blbost 11.11.2005 | 00:55
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      v /etc/X11/xorg.conf a tusim ma mandrake aj nejaku instalcnu prirucku a vysla tusim aj daka kniha, aspon my v robote ju mame, sice je tenka ale je tam ako nakonfigurovat Xka
      • Re: Re: Zase jedan malá blbost 11.11.2005 | 17:30
        mlp   Návštevník
        na teto strane (v levo) pod obrazky je mandriva manual ....urcite tam najdes spoustu tipu a rad pro mandrake, jinak odpoved napsal borgcube , ja jen doplnim : Monitor section - dopln si spravne vertikal a horizontal nastaveni monitoru Screen sections: zjisti pred kterym DefaultDepth (nejspis 24) nemas # a o par radku niz si dopis u sve rozliseni a pak se jen modli at to drake znova sam neprepise...toto tam mam ja : Subsection "Display" Depth 24 Modes "1024x768" "800x600" "640x480" EndSubsection