PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS

Sekcia: Komunita 09.03.2006 | 15:08
Majo   Návštevník
Zdravim pred tyzdnom som pisal nie do fora ale do kontaktu na linuxos.sk a este som nedostal odpoved, poprosil by som vas ci by ste mi mohli odpisat, jednalo sa o Debian 3.1 Sarge DVD a linuxos obchod.
    • Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS 20.11.2005 | 13:17
      Avatar ims Debian  Používateľ
      No myslim, ze niekde som cital clanok, ze prave s komunikaciou a spravanim k vonkajsiemu okoliu ma linuxos.sk znacny problem. Ale musim aj tak uznat, skvely web.
      • Re: Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS 20.11.2005 | 14:34
        anonymous   Návštevník
        no ja som nic take necital :) jedine o SkLugu. Taktiez musim uznat, ze skvely WEB.
        • Re: Re: Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS 22.11.2005 | 15:57
          Majo   Návštevník
          Halooooooo kto tu ma na starosti obchod??? Haloooooo pomoze mi tu s tym niekto?? mam zakupeny z linuxos.sk Debian 3.1 Sarge DVD a dvd2 je proste vadna, neda sa nainstalovat ani jeden balik. (dvd1 je ok)
          • Re: Re: Re: Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS 22.11.2005 | 16:16
            pcaudit   Návštevník
            Ahoj Majo, Opsravedlnujem sa za poslanie zleho DVD2. Ja Ti ho hned poslem a ak chces este nejake ine tak Ti ho zadarmo poslem tiez. Vyber si nejake a posli mi request sem na tento mail. Ja sa to budem snazit do konca tyzdna vybavit. Prepac za late response. S pozdravom Martin
            • Re: Re: Re: Re: Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUX 09.03.2006 | 13:48
              Juraj G   Návštevník
              dobre ja chcem tiež protihodnotu za to zle DVD tot ja tu temu nacrtol xi ja tiež poškodený zákaznik CHCEM Debian 3.1 Sarge r1 2xDVD nemam net takze som vtedy otravoval cudzich takze na hrubky nepozeram a tiež ste už nieco reklamovali chalani a boli nadratý či nie ... Kde je na Vás oficialny kontakt abo niečo podobné alebo stačí poslať dvd doporučene tam skadial prišli ??? Ďakujem ....
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov L 09.03.2006 | 15:08
                t0ms   Návštevník
                posli e-mail na objednavky@linuxos.sk.
      • Re: Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS 22.11.2005 | 16:43
        peter golis   Návštevník
        ked to robia ako konicek a nesnazia sa na tom zarabat, tak je to pochopitelne. predsa musia z niecoho zit. takze asi neodpovedia do 5 minut. a tymto im vyjadrujem podakovanie za spravu tohoto portalu.
    • Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS 22.11.2005 | 22:35
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      Ďakujeme všetkým za podporu :). A to vadné DVD sa rieši.
      • Re: Re: PRIPOMIENKA PRE ADMIN-ov LINUXOS 11.12.2005 | 16:30
        Avatar majo984 Debian,Knoppix,Mandriva  Používateľ
        no ok,cakam.... som zvedavy kolko to potrva.....dufam ze nie dlho. nexcem aby sa to bralo ako nejake vyrivanie ale predsa len to dvd2 dost chyba.