bluetooth pod linuxom

Sekcia: Ostatné 22.12.2005 | 18:51
jann   Návštevník
nazdar chcem sa spítať či mi pojde bluetooth USB klúč pod linuxom. Za odvovet vopret dakujem
    • Re: bluetooth pod linuxom 10.12.2005 | 19:29
      peter golis   Návštevník
      ak sa bude jednat o standardny a podporovany bluetooth adapter pod modernou linuxovou distribuciou, tak ano. ale realna odpoved zavisi od typu daneho bluetooth dongle a nainstalovanej distribucie.
      • Re: Re: bluetooth pod linuxom 21.12.2005 | 11:50
        pega   Návštevník
        peter golis, minule som ta vytocil a sluboval si, ze uz nebudes prispievat do tohto fora :).... ale teraz vazne - bude sa spravat v linuxe bluetooh kluc po zasunuti ako USB kluc? To znamena, ze ci ho linux prijme automaticky ako USB kluce?, alebo je potrebne instalovat ovladace?
        • Re: Re: Re: bluetooth pod linuxom 21.12.2005 | 15:59
          Drakster   Návštevník
          :peter golis, minule som ta vytocil a sluboval si, ze uz nebudes prispievat do tohto fora :).... no myslim, ze by si sa mu mal ospravedlnit ak chces od neho odpoved... btw. jeho prispevky som tu uz nevidel cca 7-8dni :( (a to vzdy vedel kazdu poradit :)).
          • Re: Re: Re: Re: bluetooth pod linuxom 22.12.2005 | 00:00
            xko   Návštevník
            som strasne rad, ze jeho odpovede neidu na nervy iba mne... :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: bluetooth pod linuxom 22.12.2005 | 18:47
              jann   Návštevník
              tak ich nečítaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inač už som to rozbehal.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: bluetooth pod linuxom 22.12.2005 | 18:51
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                Myslim, ze by nebolo na skodu, ak by si uviedol typ kluca a postup ako na to (mozno sa to raz niekomu zide...).
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: bluetooth pod linuxom 22.12.2005 | 15:15
          NasaK   Návštevník
          USB kluce ktore sa mi dostali do ruk pracovali uplne normalne.. Pichnem kluc, mountnem ako fat32/vfat a mam.. Ktore kluce podporuju Mass Storage tak idu.. Moj mobil ma mass storage a tiez ide bez problemov.. ;o) Ale usb bluetooth adapter to uz neviem.. Ziadny som nikdy nemal.. ;)