Gentoo graf. instalator

Sekcia: Ostatné 15.12.2005 | 15:31
Avatar Maroš (K)ubuntu,  Používateľ
Prave som pozeral na : http://www.gentoo.org/proj/en/releng/installer/screenshots/index.xml#doc_chap2 graficky instalator pre gentoo no nemoze mi niekto hodit presny link odkial stianut iso aj s tym graf. instalatorom diky moc .
    • Re: Gentoo graf. instalator 11.12.2005 | 13:53
      wakk   Návštevník
      ftp://ftp.sh.cvut.cz/MIRRORS/gentoo/gentoo/experimental/x86/livecd/
      • Re: Re: Gentoo graf. instalator 11.12.2005 | 15:49
        Avatar Maroš (K)ubuntu,  Používateľ
        Vdaka moc.
      • Re: Re: Gentoo graf. instalator 11.12.2005 | 16:44
        peter golis   Návštevník
        ten mirror je prosim ta primarne urceny naco? nie je tam ani 10% toho co inde.
        • Re: Re: Re: Gentoo graf. instalator 11.12.2005 | 22:58
          Dash   Návštevník
          Nieje to nahodou len LIVE DISTRO? Ci to je aj instalacka?
          • Re: Re: Re: Re: Gentoo graf. instalator 11.12.2005 | 23:07
            peter golis   Návštevník
            vyskusaj. ale kazde cd s gentoo ktore som mal v rukach bolo live, aj ked sa jednalo vecsinou o instalacne cd. gentoo sa totizto instaluje z ziveho systemu pomocou stages. a je jedno ci ten zivy system nastartujes z hdd (nainstalovana distribucia) alebo z cd (live distro). niektore specialne live cd gentoo mali ine zameranie (unreal demo, americas army), btw: jedine bootovatelne instalacne cd ktore mi pri gentoo chyba je uclibc. ale mne to neponahla. momentalne mam inu hracku.
          • Re: Re: Re: Re: Gentoo graf. instalator 12.12.2005 | 23:41
            wini   Návštevník
            neni to len live distro, ak si pozrieš stránku zistíš, ako spustiť inštalátor
            • Re: Re: Re: Re: Re: Gentoo graf. instalator 14.12.2005 | 22:46
              Dash   Návštevník
              cim pls spustim ten instalator?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gentoo graf. instalator 15.12.2005 | 15:31
                darlock   Návštevník
                po nabehnuti do x-window mas na to 2 ikony na ploche - textovy a graficky instalator co som skusal s gfx instalatorom sam sa daleko nedostal (havaroval na chybe) cez textovy to v pohode preslo . btw ak preferujete KDe skuste www.saxana.cz je to gentoo live cd s "hodne" automatizovanym instalatorom min za vyskusat sa to oplati