Debian 3.1r0a

Sekcia: Ostatné 27.12.2005 | 14:57
GOFREE   Návštevník
Dobre rano. Chcel by som skuit debian...objednal som si ho v obchode / hadam dojde / konkretne ide o Debian 3.1r0a. Rad by som sa opytal ci sa za tym r0a skryva stale KDE 3.3 alebo je tam uz novsia verzia. Pridem domov len na par dni tak sa nanho chcem trocha pozriet, nebudem mat ani cas na stahovanie :0) Pripadne ake skusenosti mate s debianom, poprosim vecne prispevky. Dakujem
    • Re: Debian 3.1r0a 15.12.2005 | 12:28
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      V Sargeovi je KDE 3.3.2.
      • Re: Re: Debian 3.1r0a 15.12.2005 | 19:24
        f0f0   Návštevník
        Ak chces vyskusaj Kubuntu je to v podstate debian ale s novym KDE. Da sa lahko doinstalit najnovsie 3.5....
        • Re: Re: Re: Debian 3.1r0a 16.12.2005 | 08:05
          gofree   Návštevník
          viem :) ale nebudem mat cas ani moznost stahovat. Budem doma len 8 dni a chcem sa trosku pohrat s debianom. Pocul som ze je stabilnejsi ako ostatne userfriendly distra. Pripadne kubuntu 5.10, z toho cd by sa asi dalo doinstalovat kde 3.5 do debianu 3.1, otazka je ake balicky su na tom cd. Asi to nije kompletene kde 3.5 ,aleno sa mylim ? A co skusenosti s debianom???
          • Re: Re: Re: Re: Debian 3.1r0a 16.12.2005 | 17:43
            Avatar majo984 Debian,Knoppix,Mandriva  Používateľ
            debian je fakt dost dobry, ja som nan presiel z Mandrake 10.0 oproti nemu je o dost rychlejsi a taka mala poznamocka k kde3.5, na starsej masine som spokojny aj s kde3.3 :o)
            • Prosim pomozte mi. 27.12.2005 | 09:34
              Avatar lacky.xxl Mandriva / Debian  Používateľ
              Mam nainstalovany Linux Mandriva 64_bit 2006. Presiel som nan z windows po tom co som si dal zaviest internet. Je celkom fajn. No som zvyknuty, ze klavvesou ctrl,alt a V , si vlozim znak zavinaca a neviem aky je postup v Mandrake. Stiahol som si z netu 13 CD obrazov Debian 64_bit. Skusal som to nainstalovat, no stale si zoberie iba prvé CD a ostatne si uz nepita. Po instalacii sa mi ukaze cierna obrazovka a neviem co tam mam napisat aby sa operacný system spustil. Vdacny som za kazdu radu. lacky.luck@inmail.sk
              • Re: Prosim pomozte mi. 27.12.2005 | 11:56
                Avatar puňťa Mandriva 2007.1 Gentoo 64bit  Používateľ
                Dobrej for, zavináč je na Alt+v nebo Alt+@ a do instalace debianu bych se tedy nepouštěl.
          • Re: Re: Re: Re: Debian 3.1r0a 27.12.2005 | 14:57
            netdrake   Návštevník
            Ti poviem ze za tie roky co pouzivam debiana som snim spokojny ... vela sa prinom clovek nauci pretoze Debian sa riadi heslom .. ked nieco chces urob si sam :) Moc veci od neho necakaj .. ze ti poslape vsetko HNED a na prvy krat, oproti mendrejkovi a inym user distribuciam ...