CMS od LinuxOS teamu

Sekcia: Ostatné 17.01.2006 | 10:28
NasaK   Návštevník
No, ako predmet napoveda tak sa uz neviem dockat toho redakcneho systemu, co planujete nasadit v blizkej buducnosti.. Paci sa mi tato myslienka lebo sa da nadherne prezentovat myslienka slobody, ktoru obhajujeme, no nie? ;) (je vela hodin, prepina mi, tak si to nevsimajte..) Jasne, ze je tu aj abclinuxu s otvorenym cms.. Lenze nemam rad javu a tak som nevedel pomoct a ani som z toho nemal uzitok.. Preto tento vas krok ocakavam s velkym nadsenim a budem rad ak ho zverejnite aj pred ostrym spustenim.. No, asi tolko.. ;o)
    • Re: CMS od LinuxOS teamu 15.01.2006 | 14:03
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      :-) Alfa verziu si mozes stiahnut (zatial tam plne funguje forum+zacal som pisat autorizaciu). Ak by si mal cas a mal by si chut pomoct, tak mozes nieco dopisat :). Zatial tolko, viac v subore README ;).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: CMS od LinuxOS teamu ;) 15.01.2006 | 14:09
        m0d0r   Návštevník
        Not Found The requested URL /shakal/shakal.tar.bz2 was not found on this server.
        • Re: Re: Re: CMS od LinuxOS teamu ;) 15.01.2006 | 14:23
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          uz to funguje :).
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: CMS od LinuxOS teamu 15.01.2006 | 22:16
        NasaK   Návštevník
        Uuuf.. No som to zhruba pozrel (neskusal).. Dost "ukecane" na mna.. Napriklad je tam funkcia zrus_tagy(); a hned za tym strip_tags(); Neskumal som to blizsie, ze preco to tam je, ale pripadalo mi to trosku zvlastne.. Dalej.. Pisacie navyky su strasna svina! Tabelatory nemam rad.. ;o) Medzery rulez.. Hehe.. ;) Mozno vyzera moj kod ako od prasiat, ale vyznam sa v nom.. :) No, dnes sa mi uz velmi krati cas, takze len zajtra sa na to pozriem blizsie.. Ale inak fajn, ze autorizacia je riesena cez cookie a nie sessions.. ;) Zatial tolko.. Howgh!
        • Re: Re: Re: CMS od LinuxOS teamu 16.01.2006 | 15:53
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          :Uuuf.. No som to zhruba pozrel (neskusal).. Dost "ukecane" na mna.. Napriklad je tam funkcia zrus_tagy(); a hned za tym strip_tags(); Neskumal som to blizsie, ze preco to tam je, ale pripadalo mi to trosku zvlastne.. zrus_tagy(); pouzivam aby som vyhodil html tagy (okrem p, b, i... pouzivam to pri tele spravy) a strip_tags(); pouzivam napr. na predmet. :Dalej.. Pisacie navyky su strasna svina! Tabelatory nemam rad.. ;o) Medzery rulez.. Hehe.. ;) Mozno vyzera moj kod ako od prasiat, ale vyznam sa v nom.. :) Kazdy ma ten svoj styl :) :No, dnes sa mi uz velmi krati cas, takze len zajtra sa na to pozriem blizsie.. Ale inak fajn, ze autorizacia je riesena cez cookie a nie sessions.. ;) lepsi sposob ako zachovat prihlasenie som zatial nevymyslel, ak sa ti chce tak to prerob na SESSIONs, budem len rad :)
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: CMS od LinuxOS teamu 16.01.2006 | 16:16
            puco   Návštevník
            Sice kazdy ma svoj styl (napr. medzery vs. tab), ale bolo by dobre, ked to chcete uvolnit pre verejnost, aby ste si vsetko ujednotili. Napr. aj to , ako volat funkcie. Nie je dobre pouzivat aj slovenske aj anglicke nazvy (odporucam pouzit len anglictinu) a hlavne, ze jazyk rozhoduje co ta funckia robi. Dufam, ze su tam aspom komentare (tie by sa tiez hodili po anglicky). Staci nahodit do googlu coding standards a uz si len jeden vybrat.
    • no future 16.01.2006 | 20:36
      coccyx   Návštevník
      no odporucam si pozriet nieco o MVC, popripade aspon pouvazovat o pouzitii kniznice 'Smarty'. Je vyhodne odelit data od vyzoru, zvysuje sa tym prehladnost a je aj jednoduche zmenit dizajn stranok. no flame, len konstruktivna kritika ...
      • Re: no future 17.01.2006 | 10:28
        Avatar titanik mint  Používateľ
        odporucam http://www.mamboserver.com/ je tam pekne oddeleny vyzor a data. Mimochodom uz je tam kopec modulov vytvorenych a vytvarajucich sa.